Αγορα τηλεορασης 50''-55''

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

miltaros

New member
17 April 2018
80
Καλησπερα σε ολους! θα ηθελα την γνωμη σας για αυτες τις 2 τηλεορασεις :

1) https://www.skroutz.gr/s/13848822/F-U-FL2D5504UH.html

2) https://www.skroutz.gr/s/13946845/Hisense-H49N5700.html

Η μια ξερω ειναι vestel ( F&U ) ακουω καλα λογια ομως για την συγκεκριμενη και βλεπω οτι δινει και 3 χρονια εγγυηση απο οτι οι αλλες που δινουνε 2 χρονια. Για την hisense δεν γνωριζω κατι.. Επισης θα με ενδιεφερε και το service τους αν ειναι καλο.

Αν εχετε να προτεινεται κατι μεχρι 55 ιντσες και μαξ 400 πολυ ευχαριστως να το ακουσω :)
 

gregveria

New member
13 August 2018
15
φιλε και εγω σε αυτα τα χρηματα κινουμαι και τις εχω δει και τις δυο στον κωτσοβολο. το παιδι εκει που μου ειχε πει να παω στη hisense η οποια εχει κανει δυνατο μπασιμο στην αγορα και επειδη ειναι τα πρωτα κομματια που κυκλοφορει στην Ευρωπη θα ειναι πολυ δυνατα. πολυ πιθανον μεσα στη βδομαδα να αποκτησω την 49αρα, αμα θελεις να περιμενεις να σου πω εντυπωσεις ευχαριστως, παντως οι κριτικες στο εξωτερικο (γιατι ελληνικες δεν υπαρχουν) λενε πολυ καλα λογια. παντως και την f&u να παρεις δεν θα το μετανιωσεις, για τα χρηματα που δινεις ειναι απιστευτα worth.

υγ: να ξερεις παντως οτι μπορει να ανεβασουν την τιμη της hisense στην ψυχρα. το ειχαν κανει πριν 1 βδομαδα αν θυμαμαι και την ειχαν παει στα 550, γι αυτο και βιαζομαι να την παρω τωρα πριν την ξανανεβασουν οριστικα
 

Ducksong

Supreme Member
11 July 2013
4,984
The Dutch Mountains
Re: Απάντηση: Αγορα τηλεορασης 50''-55''

φιλε και εγω σε αυτα τα χρηματα κινουμαι και τις εχω δει και τις δυο στον κωτσοβολο. το παιδι εκει που μου ειχε πει να παω στη hisense η οποια εχει κανει δυνατο μπασιμο στην αγορα και επειδη ειναι τα πρωτα κομματια που κυκλοφορει στην Ευρωπη θα ειναι πολυ δυνατα.

Κάτι δηλαδή σαν την παρέλαση που βάζουν μπροστά τους ψηλότερους? :BXVZCBXZ6:

Αν την δείτε πάντως απο κοντά και φοράει όντως VA panel, τότε σίγουρα είναι προτιμότερη απο την f&u αλλά και απο τις ανταγωνιστικές 49 των “μεγάλων” που σε αυτή τη διασταση χρησιμοποιούν ips/pls