Κατάσταση Αίτησης Ενεργοποίησης Forthnet - Nova

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Alone

New member
27 August 2018
8
Σέρρες
DhtvZcpl.png

ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ??

 

bykrie

Πρόεδρος Δ.Σ.
Staff member
Άρα είσαι στις 5 εργάσιμες.

Δεν νομίζω να γίνεται σε τόσο γρήγορο διάστημα. Η τελευταία αλλαγή σε εμένα πήρε 10 εργάσιμες ημέρες.
 

Stefa147

Senior Member
1 March 2010
359
Παιδιά - προς ενημέρωση. Απο Ποτε σε nova : 21/8 εκανα την αίτηση - υπογραφές κ.λ.π. ενεργοποιήθηκα κανονικότατα σήμερα το πρωί (27/8). Περίπου μια εβδομάδα δήλαδή.. Και τσίμπησα και 4 mbps αύξηση στην ταχύτητα του internet... :ernaehrung004:
 

KOURNIAS

Established Member
1 January 2009
194
ΠΑΤΡΑ
Παιδιά - προς ενημέρωση. Απο Ποτε σε nova : 21/8 εκανα την αίτηση - υπογραφές κ.λ.π. ενεργοποιήθηκα κανονικότατα σήμερα το πρωί (27/8). Περίπου μια εβδομάδα δήλαδή.. Και τσίμπησα και 4 mbps αύξηση στην ταχύτητα του internet... :ernaehrung004:

επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ να κάνω μια ερώτηση... όλες αυτές τις μέρες (21/8 έως 27/8) είχες τηλέφωνο/ ίντερνετ από τον ΟΤΕ;;;
 

Alone

New member
27 August 2018
8
Σέρρες
Απάντηση: Re: Κατάσταση Αίτησης Ενεργοποίησης Forthnet - Nova

Την ιδια ημερομηνια καναμε αιτηση και περιμενω ακομα την ενεργοποιηση!!!!
 

Stefa147

Senior Member
1 March 2010
359
επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ να κάνω μια ερώτηση... όλες αυτές τις μέρες (21/8 έως 27/8) είχες τηλέφωνο/ ίντερνετ από τον ΟΤΕ;;;

Ναι φίλε, κανονικά δεν είχε διακοπεί. Διακόπηκε το μεσημέρι : Εβαλα το modem του ote και δεν δούλευε..
 

Alone

New member
27 August 2018
8
Σέρρες
Απάντηση: Re: Κατάσταση Αίτησης Ενεργοποίησης Forthnet - Nova

Ναι φίλε, κανονικά δεν είχε διακοπεί. Διακόπηκε το μεσημέρι : Εβαλα το modem του ote και δεν δούλευε..

Λογικο ο οτε κανει γρηγορες ενεργοποιησεις οταν ερχονται στον οτε αλλα αμα ειναι να φυγει καποιος απο τον οτε και να παει σε αλλη εταιρια με το πασο τους!!
 

superson

New member
27 July 2018
71
Απάντηση: Re: Κατάσταση Αίτησης Ενεργοποίησης Forthnet - Nova

Λογικο ο οτε κανει γρηγορες ενεργοποιησεις οταν ερχονται στον οτε αλλα αμα ειναι να φυγει καποιος απο τον οτε και να παει σε αλλη εταιρια με το πασο τους!!
Αυτό είναι αλήθεια σε συγγενή μου τον καθυστέρησαν μήνα με την δικαιολογία ότι ήθελε αντικατάστηση και κάποιο κουτί σύνδεσης 500 μέτρα από το σπίτι του αν και πριν όλα λειτουργούσαν κανονικά στον ΟΤΕ.
 

Alone

New member
27 August 2018
8
Σέρρες
7 ΕΡΓΑΣΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΦΩΝΗ ΚΑΙ ΑΚΡΟΑΣΗ!! ΕΣΤΕΙΛΑ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝΕ ΤΗΛ. ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΜΕ ΕΧΟΥΝΕ ΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΩ ΚΑΙ EMAIL KAI EKEI ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΝΟ ΠΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙΣ ΓΡΑΜΜΗ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ Η NOVA!!

DhtvZcpl.png


fiHnF9
 

Alone

New member
27 August 2018
8
Σέρρες
Απάντηση: Re: Κατάσταση Αίτησης Ενεργοποίησης Forthnet - Nova

Δεν έχει καθυστερήσει ρε φιλε, ηρέμησε και περίμενε λίγο .


Ενταξει εγω περιμενω να δω ποτε 8α γινει η ενεργοποιηση
 

Alone

New member
27 August 2018
8
Σέρρες
9 εργασιμες μερες και τιποτα ακομα καλα παμε λετε μεχρι τα χριστουγεννα να εχω nova? :BDBDG54: