Smartwatch τρομάρα του

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Καλησπέρα παιδιά.Εν ολίγοις έχω φρικάρει.Σήμερα παρέλαβα ως δώρο το xiaomi amazefit smartwatch.Αδυνατώ να το συνδέσω με το κινητό μου,επίσης xiaomi,μέσω της επίσημης εφαρμογής.Θα τα σπάσω αμφότερα σύντομα.Κάποιο tip;Ευχαριστώ πολύ!
 

Skakinen

AVClub Fanatic
22 November 2006
10,037
Αθήνα
Re: smartwatch τρομάρα του.

Θα τα σπάσω αμφότερα σύντομα.Κάποιο tip;Ευχαριστώ πολύ!

Θα σου πρότεινα σφυρί!

Αστειεύομαι Νικόλα!
Έτσι όπως το έγραψες ξεράθηκα στα γέλια και δεν αντιστάθηκα στον πειρασμό να δώσω tip για τη θραύση!
:smile:
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
Re: smartwatch τρομάρα του.

Καλησπέρα παιδιά.Εν ολίγοις έχω φρικάρει.Σήμερα παρέλαβα ως δώρο το xiaomi amazefit smartwatch.Αδυνατώ να το συνδέσω με το κινητό μου,επίσης xiaomi,μέσω της επίσημης εφαρμογής.Θα τα σπάσω αμφότερα σύντομα.Κάποιο tip;Ευχαριστώ πολύ!

το amazin fit βαλε,ανοιξε το bt του κινητου σου και κανε συγχρονισμο.
μετα θα το βρισκει μονο του καθε φορα που ανογεις το Bt του τηλεφωνου σου.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
Re: smartwatch τρομάρα του.

γιατι ρε συ..?με το που ανοιξες το ρολοι,ξεκινησε μια διαδικασια και μετα σου ζητησε να περασεις το amazinfit στο τηλεφωνο σου.
ανοιγεις Bt στο τηλεφωνο πας στο amazinfit και κανεις add το ρολοι.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
Re: smartwatch τρομάρα του.

εκτος απο το να κανεις μια επανεκινηση και στα 2 δεν μου ερχεται κατι αλλο..

εμενα xiaomi stratos και s8+ κουμπωσαν κατευθειαν.
 
Re: smartwatch τρομάρα του.

Έκανα και επανεκκινήσεις και τα πάντα..Και δε με νοιάζει για τίποτα άλλο,μόνο για την ξενέρα που περνά το κορίτσι μου που μου το έκανε δώρο.Αύριο τηλεφωνώ στο kaiser και αν δε μου δώσουν λύση παίρνει την άγουσα προς την πρωτεύουσα.Και μετά σου λένε πως όσοι τα σκάνε στη μηλιά είναι μ@λάκες.Μάλλον πως όχι τελικά.
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,411
Μεταμορφωση
Re: smartwatch τρομάρα του.

Έκανα και επανεκκινήσεις και τα πάντα..Και δε με νοιάζει για τίποτα άλλο,μόνο για την ξενέρα που περνά το κορίτσι μου που μου το έκανε δώρο.Αύριο τηλεφωνώ στο kaiser και αν δε μου δώσουν λύση παίρνει την άγουσα προς την πρωτεύουσα.Και μετά σου λένε πως όσοι τα σκάνε στη μηλιά είναι μ@λάκες.Μάλλον πως όχι τελικά.

Και στο δικο μου νομιζω είχε συμβει. Με συνεχομενες προσπαθειες συνδεθηκε.
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
Re: smartwatch τρομάρα του.

Έκανα και επανεκκινήσεις και τα πάντα..Και δε με νοιάζει για τίποτα άλλο,μόνο για την ξενέρα που περνά το κορίτσι μου που μου το έκανε δώρο.Αύριο τηλεφωνώ στο kaiser και αν δε μου δώσουν λύση παίρνει την άγουσα προς την πρωτεύουσα.Και μετά σου λένε πως όσοι τα σκάνε στη μηλιά είναι μ@λάκες.Μάλλον πως όχι τελικά.

εαν το ανοιξες εχθες πρωτην φορα,θα πρεπει σιγουρα να εχει update.
εχει βρει wifi το ρολοι για να την κανει?
 
Re: smartwatch τρομάρα του.

Δημήτρη μόλις το ενεργοποιήσω μένει στην οθόνη με το QR code.Διαβάζω πως κάποιοι έκαναν downgrade στα λειτουργικά των κινητών και συνδέθηκαν,και μετά αναβάθμησαν.Πως στον άνεμο θα κάνω κάτι τέτοιο;
 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ.Π

AVClub Fanatic
25 October 2006
20,712
ΑΘΗΝΑ
Re: smartwatch τρομάρα του.

Δημήτρη μόλις το ενεργοποιήσω μένει στην οθόνη με το QR code.Διαβάζω πως κάποιοι έκαναν downgrade στα λειτουργικά των κινητών και συνδέθηκαν,και μετά αναβάθμησαν.Πως στον άνεμο θα κάνω κάτι τέτοιο;

δεν το ξερω καθολου Νικολα αυτο το μπερδεμα...
 
Re: smartwatch τρομάρα του.

Κύριοι update.Τη λύση έδωσε ένα Samsung s3 ξεχασμένο στο συρτάρ με android 4.4.1 ή κάτι τέτοιο..Κατέβηκε σε αυτό η εφαρμογή,ζευγάρωσε με το χαζορόλογο σε δευτερόλεπτα.Τρείς ώρες και 5 αναβαθμίσεις λογισμικού για το ρολόι μετά,απέζευξα τη συσκευή απο το s3 ,τη ζευγάρωσα με το δικό μου και έχω smartwatch.Τα συμπεράσματα δικά σας,σας ευχαριστώ!
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,411
Μεταμορφωση
Re: smartwatch τρομάρα του.

Κύριοι update.Τη λύση έδωσε ένα Samsung s3 ξεχασμένο στο συρτάρ με android 4.4.1 ή κάτι τέτοιο..Κατέβηκε σε αυτό η εφαρμογή,ζευγάρωσε με το χαζορόλογο σε δευτερόλεπτα.Τρείς ώρες και 5 αναβαθμίσεις λογισμικού για το ρολόι μετά,απέζευξα τη συσκευή απο το s3 ,τη ζευγάρωσα με το δικό μου και έχω smartwatch.Τα συμπεράσματα δικά σας,σας ευχαριστώ!

Να αγοράζεις Samsung!
Τέλος καλό, όλα καλά. Καλορίζικο και να το ευχαριστηθείς.
Είναι καλό.