minix neo u9-h

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Che

AVClub Addicted Member
1 September 2008
1,774
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
Πως και δεν εχει αναφερθει τιποτα για τουτο το εργαλειο ?
Για να βλεπω χερακια , ποιος το εχει , απο που το προμηθευτηκε , τιμουλα ?
Τεστακια επι ελληνικου εδαφους ?
Ακουγονται εξω διθυραμβοι!!!!!!:firstprize:
 

group131

AVClub Enthusiast
20 June 2006
993
Ηράκλειο
Είχα επιχειρήσει κατά καιρούς να ξεκινήσω κουβέντα για το εν λόγω, αλλά από ότι φαίνεται δε το έχει άνθρωπος εδώ μέσα... (ή έστω δεν το έχει άνθρωπος που να γράφει!)
 

WolfRathmA

Senior Member
23 January 2008
684
Νίκαια
Re: Απάντηση: minix neo u9-h

Κάνει για netflix ????? γιατί απο ότι διαβάζω απλά ΔΕΝ

Για Netflix εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει, αλλά στα reviews που είδα δεν αναφέρθηκε πουθενά. Οπότε να φανταστώ πως δεν θα υποστηρίζει ίσως.
 

WolfRathmA

Senior Member
23 January 2008
684
Νίκαια
Και εγώ το περιμένω και θα το έχω από εβδομάδα. Πιστεύω να ακούσω θετικά σχόλια από τον φίλο κιόλας να μην απογοητευτώ για την αγορά του.
 

Che

AVClub Addicted Member
1 September 2008
1,774
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
Λοιπον 2 ημερες τωρα ρυθμισεις και δεν εχω τελειωσει ακομα !Το μηχανημα θελει πολυυυ ψαξιμο διοτι ειναι παραμετροποιησιμο , λογω ανοιχτου κωδικα android , εχω αναμοικτα συναισθηματα μεχρι στιγμης , θα σας κρατησω σε αγωνια , εχω συνεχεια το βραδυ , εν αναμονη λοιπον !:beatnik2:
 

WolfRathmA

Senior Member
23 January 2008
684
Νίκαια
Θα του περάσεις δηλαδή τίποτα custom rom κτλ;

Πάντως αυτά που διαβάζω εγώ σε reviews και σχόλια αγοραστών, μόνο θετικά είναι. Για το κυρίως κομμάτι που ενδιαφέρει εμένα για 4K+HDR από media server για streaming με καλύπτει και με το παραπάνω.

Αναμένουμε λοιπόν.