PAOK TV

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

algedan

AVClub Addicted Member
9 October 2008
1,590



Επειδή δεν ήξερα που να το βάλω το αναρτώ εδώ μια που αφορά iptv. Επειδή μάλιστα θα έχει και επί πληρωμή αγώνες του ΠΑΟΚ (για προβολή στο εξωτερικό) πιστεύω ότι θα ενδιαφερθούν πολλοί φίλοι του. Δεν ξέρω αν έχει και άλλους αγώνες του, ξεχνάμε βέβαια επίσημους ευρωπαϊκούς.
Ο πρώτος είναι ΠΑΟΚ-Απολλων Σμύρνης.

Περισσότερα στο tv.paokfc.gr
 
Last edited by a moderator:

Psilos2003

Senior Member
17 October 2013
483
Λειτουργεί από πέρσι. Έδειξε όλα τα εντός έδρας παιχνίδια του ΠΑΟΚ για τη Superleague και μερικά προετοιμασίας και ευρωπαϊκά (τελευταίο ήταν με τη Σπαρτάκ Μόσχας). Επόμενος (και όχι πρώτος) είναι με τον Απόλλωνα Σμύρνης. Έχει HD εικόνα από Nova (λογότυπο, περιγραφή Nova, το λογότυπο του paoktv σε άλλη γωνία) με bitrate γύρω στα 5Mbps.
 

achilleas1978

Established Member
15 January 2015
158
[h=1]Στο Paok TV ο ΠΑΟΚ[/h]
Το πρωτάθλημα της Super League ξεκινάει και ο ΠΑΟΚ παίζει εντός έδρας. Και ποδοσφαιρικά και τηλεοπτικά. Ο αγώνας ΠΑΟΚ-Παναιτωλικός θα είναι ο πρώτος στην ιστορία της ελληνικής ποδοσφαίρας που θα μεταδοθεί ζωντανά από την συλλογική ψηφιακή πλατφόρμα, tv.paokfc.gr με την επιλογή του Pay Per View

http://www.typologies.gr/sto-paok - tv-o-paok /

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ στη διεύθυνση https://www.paokfc.gr/nea/20190820-premiera-protathlimatos-sto-paok-tv/
 

evagelos

Senior Member
16 August 2007
596
Να το είχανε 1,99 πάει στο δια...., όλο και κάποιος θα βρισκόταν να το πλήρωνε.
 

algedan

AVClub Addicted Member
9 October 2008
1,590
+1
1,99 θα ήταν πολύ καλή τιμή, τώρα είναι ακριβή. Δεν ξέρω αν (ειδικά σε τέτοιο αγώνα) θα βρεθούν - εκτός από τους πορωμενους- πολλοί να δώσουν το ποσό που ζητούν τώρα. Δεν το βλέπω να τραβάει με αυτό το ποσό.
 

sdragon28

AVClub Enthusiast
31 July 2018
1,015
Άπατο δεν θα πάει. Ήδη έχουν γίνει πάνω από 3000 αγορές. Και σε καφετέρια να πήγαινες τα 5 ευρώ θα τα έδινες.
 

algedan

AVClub Addicted Member
9 October 2008
1,590
Αν ισχύει αυτό τότε είναι καλό για τον ΠΑΟΚ. Άραγε αυτή η τιμή θα ισχύσει και για καφετέριες; λέει τίποτα για αυτό; Τότε θα μπορούσε ένας επαγγελματίας να έβαζε με 5 ευρώ σε μεγάλη οθόνη και θα τραβούσε αρκετά, ειδικά στην Β. Ελλάδα.
 

algedan

AVClub Addicted Member
9 October 2008
1,590
Μήπως αυτές οι 3000 αγορές είναι καφετέριες στην Β. Ελλάδα; ,😁
 

Kirikosgeorgas

AVClub Enthusiast
9 March 2019
964
Δεν είναι και ότι πιο έξυπνο που κάνει ο ΠΑΟΚ καθώς τα έσοδα του θα μειωθούν και επιπλέον δεν είναι σίγουρα όπως θα ήταν στην νοβα
 

leonkoum

Supreme Member
20 December 2008
4,872
Καθόλου 'άπατο' δεν θα πάει...
Ακόμα και εγώ που δεν είμαι παοκ κάποια παιχνίδια εντός από το να πάω γήπεδο (που πλέον ΔΕΝ μπορώ..) θα κάτσω να δω έτσι...
Μπράβο τους, πολύ καλή κίνηση
 

Aggelos M.

AVClub Fanatic
19 June 2006
10,429
Δηλαδή εσυ και εγώ που δεν είμαστε ΠΑΟΚ θα δώσουμε 5 ευρώ για να δούμε ένα ματς;
Απίστευτο
 

algedan

AVClub Addicted Member
9 October 2008
1,590
Αν είναι στην έδρα του και είσαι Ολυμπιακός, ΠΑΟ, ΑΕΚ και Άρης μάλλον σίγουρα. Γιατί θα είναι ο μοναδικός πια τρόπος να δεις τον αγώνα.
 

leonkoum

Supreme Member
20 December 2008
4,872
Δηλαδή εσυ και εγώ που δεν είμαστε ΠΑΟΚ θα δώσουμε 5 ευρώ για να δούμε ένα ματς;
Απίστευτο

Aγγελε κοιτα, εγω ειμαι Αριανος αλλα θελω να δω ενα καποιο παιχνιδι του πΑΟΚ.
Για να παω στο γηπεδο (διπλα ειμαι) και να αγορασω εισητηριο θελω ταυτοτητα, ΑΜΚΑ κτλ κτλ..
Παραλληλα ΔΕΝ με ενδιαφερει το ελληνικο πρωταθλημα και ΔΕΝ εχω καμια διαθεση να κανω συνδρομη σε καμια NOVA..
Τι λυσεις εχω?
Ή παω σε καποιον φιλο και το βλεπω σπιτι του ή παω σε κανενα καφε και εχω αλλους 200 'καγκουρες' πανω απο το κεφαλι μου να με ζαλιζουν..
Ή απλα, αγοραζω το παιχνιδι και το βλεπω σπιτι μου με την ησυχια μου.
Και σας ρωτω ολους εσας, γιατι να μην το κανω?
 

Aggelos M.

AVClub Fanatic
19 June 2006
10,429
Σέβομαι τους λόγους που αναφέρεις αλλά δεν πείθομαι
Πιστεύω ότι αν δεν είσαι οπαδός της ομάδας δεν τα δίνεις
Εκτός αν είσαι επαγγελματικός χώρος όποτε είναι ΟΚ
 

al capone

AVClub Enthusiast
8 July 2014
1,023
Δηλαδή εσυ και εγώ που δεν είμαστε ΠΑΟΚ θα δώσουμε 5 ευρώ για να δούμε ένα ματς;
Απίστευτο

Δεν χρειάζεται να δώσεις 5 ευρώ για ένα μάτς.
Απλά την ώρα του αγώνα βάλε ΕΡΤ1 να δεις το μικρό σπίτι στο λιβάδι.
Δείξτε και έμπρακτα τον αγάπη που έχετε για την ΕΡΤ και τα χρήματα του ελληνικού λαου
 

kbouk

Super Moderator
Staff member
8 January 2010
21,939
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Οικονομικά πάντως αν το δούμε πρεπει για να πιάσει τα 5.000.000 ευρώ που θα επερνε χονδρικά σε ένα συμβόλαιο να κάνει ανα αγώνα 50.000 εγγραφές (για 26 αγωνιστικές συνολο συν τα play off, άρα εντός έδρας περίπου 20 ματσάκια και εφόσον κρατησει σταθερό το ταληράκι ανα αγώνα). Είμαι σίγουρος οτι ένας θα πληρώνει ρεφενέ το ταληράκι και οι υπόλοιποι θα φέρνουν μπϋρες και πίτσες. Για να δούμε πως θα τα παει στον πρώτο αγώνα.
 

jpil

Supreme Member
13 March 2010
4,003
Πειραιάς - Αιγάλεω
Να το είχανε 1,99 πάει στο δια...., όλο και κάποιος θα βρισκόταν να το πλήρωνε.

+1
1,99 θα ήταν πολύ καλή τιμή, τώρα είναι ακριβή. Δεν ξέρω αν (ειδικά σε τέτοιο αγώνα) θα βρεθούν - εκτός από τους πορωμενους- πολλοί να δώσουν το ποσό που ζητούν τώρα. Δεν το βλέπω να τραβάει με αυτό το ποσό.

Εύκολα, απλά, με 1,99 , απολαύστε τον αγώνα στην Smart TV σας, σε υπολογιστή, στο κινητό ή σε tablet μέσω της επιλογής Pay Per View.

https://digitaltvinfo.gr/news/sportplus/item/23930-paok-apollon-smyrnis-zontana-apo-to-paok-tv