Open

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

talos_2002

Supreme Member
27 January 2010
5,393
Θεσσαλονίκη
Το Open ξεκινάει επισήμως σε λιγότερο από μία ώρα.
Γι' αυτό ξεκινάει το παρών νέο θέμα που θα φιλοξενήσει απόψεις και πληροφορίες για τον νέο ιδιωτικό τηλεοπτικό σταθμό πανελλήνιας εμβέλειας.

Καλοθέατος!
 
Last edited:

b_bil2

AVClub Addicted Member
18 June 2006
1,451
Απάντηση: Epsilon TV HD - Σχόλια, παρατηρήσεις

Η φωνή του Mega ακούγεται τώρα στο open?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

MIKU

AVClub Addicted Member
7 May 2017
1,983
Απάντηση: Epsilon TV HD - Σχόλια, παρατηρήσεις

Ξεκίνησε η παρουσίαση προγράμματος!
 

AnDas

AVClub Enthusiast
19 June 2006
1,103
Αθήνα
Και με native HD δελτίο ειδήσεων

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

b_bil2

AVClub Addicted Member
18 June 2006
1,451
Native hd είναι μονο στούντιο ; μερικά βίντεο στο ρεπορτάζ που πρόλαβα να δω ήτανε χάλια ! Δεν ταιριάζει το ένα με το άλλο !


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

midas

AVClub Enthusiast
11 September 2013
1,199
Εννοείται ότι όσα βίντεο κυκλοφορουν στα media ειδικα από το εξωτερικο αλλα και εσωτερικο, είναι σε SD, πιο πολύ τη εικονα στουντιο πρέπει να κρινουμε, τις απευθείας συνδεσεις και τα αποκλειστικά ρεπορτάζ. Κι αυτες βέβαια οι συνδέσεις εφοσον δεν ειναι skype από το εξωτερικό. Αν κάτι υπάρχει σε SD ειναι αδυνατον ενα κανάλι να το μετατρεψει σε υψηλή ευκρίνεια. Καλό ξεκίνημα στο ΟΡΕΝ.!
 

b_bil2

AVClub Addicted Member
18 June 2006
1,451
Μάλιστα , απλά τα βίντεο ρεπορτάζ που θα κάνει το κανάλι κ εννοώ τα δικά του και αυτά θ είναι σε Sd ;


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

midas

AVClub Enthusiast
11 September 2013
1,199
Οχι, νομίζω κάποια που ειδα αποκλειστικά ήταν σε ΗD. Αν δε με γελάνε τα μάτια μου. Δεν πιστευω να υπάρχει πια κάμερα SD στο κανάλι.
 

midas

AVClub Enthusiast
11 September 2013
1,199
Εννοείς εδω στο thread! Στο κανάλι παιζουν λίγο με το λογοτυπο τωρα που είναι αρχη.
 

babis3g

Senior Member
7 April 2017
586
πολυ καλη εικονα στην επιγιεα ληψη, μου θυμιζει ποιοτητα μεγαλων καναλιων απο το εξωτερικο ... καλη αρχη ... μονο το OPEN logo ... δεν παει μονο του κατα εμενα ... OPEN TV (ανοιχτη τηλεοραση, εχει ποιο νοημα παρα σκετο open)

edit
καλα τωρα για το θεμα logo δεν θα βρουμε ακρη ... και ετσι οπως ειναι σκετο, καλα παει