JVC X 35 Λάμπα

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

sotant

Established Member
8 September 2006
267
Καλησπερα

Ζυγωνει η ωρα που θα πρεπει να αλλαξω λαμπα ( εχει γραψει κοντα 1020 ωρες) και σε μια ερευνα που εχω κανει στην εδω αντιποροσωπεια μου ειπαν οτι orginal λαμπα με original κελυφος 498,00 ενω original λαμπα σε μη original κελυφος στα 246,00.Θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει καποιο μειονεκτημα στο μην αυθεντικο κελυφος σε σχεση παντα με το αυθεντικο
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,410
Μεταμορφωση
Re: JVC X 35 ΛΑΜΠΑ

Καλησπερα

Ζυγωνει η ωρα που θα πρεπει να αλλαξω λαμπα ( εχει γραψει κοντα 1020 ωρες) και σε μια ερευνα που εχω κανει στην εδω αντιποροσωπεια μου ειπαν οτι orginal λαμπα με original κελυφος 498,00 ενω original λαμπα σε μη original κελυφος στα 246,00.Θα ηθελα να ρωτησω εαν υπαρχει καποιο μειονεκτημα στο μην αυθεντικο κελυφος σε σχεση παντα με το αυθεντικο

Νεα λαμπα σε παλιο κέλυφος δεν παιζει?

Τελος, οντως η επισημη αντιπροσωπεία σου πρότεινε original λαμπα σε μη original κέλυφος?
Λογικά μια χαρά θα παιζει και το δευτερο σενάριο, απλα μου φανηκε παραξενο.
 

sotant

Established Member
8 September 2006
267
Re: JVC X 35 ΛΑΜΠΑ

και ομως προς τιμην τους το προτειναν.Στο μονο που θα ειχα επιφυλαξεις μηπως στους καθρεφτες που εχει μεσα το κελυφος παιζει κατι λεω εγω τωρα.....