Xbox one s 500gb με 2 χειριστήρια - πώληση ή ανταλλαγή με Nvidia Shield

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

craven

AVClub Enthusiast
14 November 2007
910
Δίνω το xbox one s 500gb μαζί με δεύτερο χειριστήριο, αγορασμένο ακριβώς 1 χρόνο πριν και σχεδόν αχρησιμοποίητο.


Έχει επίσης μαζί τα παιχνίδια Fifa 2017 και NBA2Κ16


Ενδιαφέρομαι για πώληση ή για ανταλλαγή με nvidia shield TV 2017 (όχι 2015) και κάποια πολύ μικρή διαφορά απο εσάς.


Το δίνω για ένα πολύ απλό λόγο.. με ενδιαφέρει το streaming (είχα την tv για αυτό το λόγο που ήδη έχει android tv πάνω αλλά ψάχνω κάτι καλύτερο) ξέρω πως το xbox είναι μια χαρά συσκευή για αυτό τον σκοπό με kodi, netflix και ότι άλλο θέλω, αλλά θεωρώ πως εφόσον δεν παίζω παιχνίδια, το xbox one s θα πάει χαμένο για να το χρησιμοποιήσω με netflix και kodi ΜΟΝΟ για αυτό.


Παρακαλώ όχι παζάρια ή άλλες ανταλλαγές πέρα απ αυτήν που γράφω.

Συναλλαγή/Ανταλλαγή μόνο χέρι με χέρι και κατά προτίμηση στην Νίκαια στην οικία μου (για να τα δούμε) ή στην Καλλιθέα στην εργασία μου (προτιμώ το πρώτο καθαρά για λόγους δοκιμών).
 

craven

AVClub Enthusiast
14 November 2007
910
Μόλις πρόσεξα μετά από τόσες μέρες πως δεν είχα βάλει τιμή (!!) στην αγγελία.
Δίνεται στα 190 ευρώ που νομίζω είναι "τσάμπα" όταν μόνο το δεύτερο extra χειριστήριο έχει 50 :)