OEM οθόνη για iphone 6

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

PanMan

Μέλος Σωματείου
19 June 2006
9,241
Νεο Ψυχικο
Μπορείτε να μου προτείνετε ένα μαγαζί στην Αθήνα να αγοράσω μια οθόνη για iphone 6; Η έστω ένα μαγαζί να αποφύγω :p γιατί δεν βγαζω άκρη με το skroutz. Δεν θέλω την original καθώς εκτιμώ πως δεν αξίζει τον κόπο λόγω παλαιότητας του τηλεφώνου. Λευκό χρώμα, αν και από ό,τι είδα τα περισσότερα έχουν και τα δύο χρώματα.
 

Μιχάλης Κορ.

Moderator
Staff member
18 June 2006
21,453
Πειραιάς
Εγώ να πω την αλήθεια, όλες τις ίδιες τις βλέπω στο eBay.
Δεν ξέρω αν υπάρχει οεμ...
Πιθανότατα σε αντιπροσωπεία να υπάρχει αλλά στο εμπόριο γενικότερα, όταν χρειάστηκε κ εγώ να αλλάξω σε 5αρι, πήρα μια φθηνή από eBay κ ακόμα δουλεύει μια χαρά.
 

tarantino2009

Senior Member
3 November 2009
337
Μπορείς να πάρεις απο ebay και θα δείς πιό κορεσμένα χρώματα. Πιό ψεύτικα. Αυτό παλεύεται. Αυτό που δέν παλεύεται είναι να πάρεις οθόνη που έχει lag κατά το scroll-άρισμα σε app με πολλές φωτογραφίες όπως για παράδειγμα στο facebook.

Είναι θέμα τύχης να σου βγεί καλό κομμάτι και άν χρειαστεί να το επιστρέψεις πιθανότατα να είναι μία χρονοβόρα και επίπονη διαδικασία.

Αξιόπιστο κατάστημα που έχω κάνει αγορά οθόνης για να ένα 5άρι που είχα και έμεινα ευχαριστημένος είναι το

https://www.replacebase.co.uk
 

dipsa

Established Member
10 October 2006
275
Αθήνα
Μπορείτε να μου προτείνετε ένα μαγαζί στην Αθήνα να αγοράσω μια οθόνη για iphone 6; Η έστω ένα μαγαζί να αποφύγω :p γιατί δεν βγαζω άκρη με το skroutz. Δεν θέλω την original καθώς εκτιμώ πως δεν αξίζει τον κόπο λόγω παλαιότητας του τηλεφώνου. Λευκό χρώμα, αν και από ό,τι είδα τα περισσότερα έχουν και τα δύο χρώματα.

Χάμζα ελεκτρόνικς στην Σωκράτους (Ομόνοια)… Από εκεί ψωνίζουν όλα τα συνεργεία επισκευών της περιοχής.. Έχει και site όπου μπορείς να ελέγξεις τις τιμές.
Εάν θεωρηθεί διαφήμιση, παρακαλώ να σβυστεί ...