Κοπή πίτας 2019

enduras1

Moderator
Staff member
Την ερχομενη Κυριακη κοβουμε την πιτα μας σαν κλαμπ σε μια εξαιρετικη ταβερνα στο Παλαιο Φαληρο!

Ευκαιρια να τα πουμε απο κοντα και να δειξουμε την δυναμικη της παρεας μας!!!
Φετος ειναι Κυριακη για να μπορεσουμε να παρεβρεθουμε οι περισσοτερη εν αντιθεση με περσυ που ηταν Σαββατο δλδ εργασιμη για πολλους.

title.png

dD6vopAAAAABJRU5ErkJggg.png
product_35362659.jpg
mpifteki2.jpg


Δηλωστε συμμετοχη!!!!

https://avclub.gr/forum/showthread.php/167095-Κοπή-πρωτοχρονιάτικης-πίτας-(Αθήνα)-2019
 

enduras1

Moderator
Staff member
Για αυτη την κοπη εχει έρθει ο Κωστας απο Πάτρα πτο της κατασκευης του δρομου 3+3 ωρες.
Εμεις οι Αθηναιοι δεν πρεπει να τιμησουμε το φορουμ που μας φιλοξενει???????
 

osatosa

Supreme Member
28 March 2011
5,663
Πάτρα
Είδες οι Πατρινοί στείλαμε τον βουλευτή μας .... ενώ οι Πρωτευουσιάνοι ούτε το υπουργικό συμβούλιο....:flipout:
 

costas1965

AVClub Fanatic
19 March 2016
13,709
ΠΑΤΡΑ
Κ του χρόνου.
Φτωχικό το μαστορικό τραπέζι φέτος. Ούτε ομάδα basket δεν κατεβάσαμε!
 

costas1965

AVClub Fanatic
19 March 2016
13,709
ΠΑΤΡΑ
Να είμαστε καλά κ του χρόνου θα το παλέψουμε καλύτερα. Έχουμε κ το καρναβάλι των μικρών εδώ στην Πάτρα κ έχουμε τις αδυναμίες μας βλέπεις.
 

osatosa

Supreme Member
28 March 2011
5,663
Πάτρα
Ο Μπάμπης έχει αρχίσει και κάνει παρέα με ηθοποιούς ...σε ποια ταινία τον έχω δει αυτόν δίπλα του ...:chinscratch::chinscratch:
 

Σωφρον

Supreme Member
3 March 2008
4,980
Κορωπί
...
Φτωχικό το μαστορικό τραπέζι φέτος. ...

φτωχικο δε λες τιποτα, οχι μονο απο παρουσιες αλλά και απο υλικα, ο μικρος απεναντι μας ηπιε ολο το κρασι



Νικο κατι μου θυμιζει
 

Metallikas

AVClub Enthusiast
14 July 2015
952
Και του χρόνου να είμαστε καλά να ξαναπάμε.

Στάλθηκε από το SM-A605FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

costas1965

AVClub Fanatic
19 March 2016
13,709
ΠΑΤΡΑ
Ο απέναντι σου βλέπω ότι είναι έτοιμος για κατασκήνωση το καλοκαίρι για να πάρει κάνα κιλό.
Το νέο του μουσάκι όλα τα λεφτά.

Αλλά κ το πουκάμισο του Βασίλη υποφέρει.

Κύριοι να μαζευτούμε σιγά σιγά έρχεται κ καλοκαίρι κ οι παραλίες μας περιμένουν !
 

vasilisp77

Supreme Member
22 October 2014
3,159
Χαχα αστα να πανε κωστα!
Χαρηκα που τα ειπαμε με παλιους γνωστους και γνωρισα και τον θαναση (σωφρον )το οποιο ευχαριστω και για το γκατζετακι που μου χαρησε!!!!
 

KOSSTV

AVClub Fanatic
4 February 2015
11,884
Αθηνα
Δυστυχώς δεν μπόρεσα να παρευρεθώ για πρώτη φορά να σας γνωρίσω...
Του χρόνου λοιπόν επιφυλάσσομαι...
 

giannisx4

Senior Member
24 September 2010
561
Οοοοοποιοοοος δεν ηρθεεεε εεεεεεεεχασεεεεεε!!!!

Μπράβο Κυριάκο δεν πειράζει που δεν ήμασταν όλοι. Σημασία έχει που περάσατε όμορφα και του χρόνου με υγεία!



Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,640
Αθήνα
Κάθε πέρσι και καλύτερα...
Δυστυχώς απ´ τις πιό καταθλιπτικές συγκεντρώσεις του Avclub ever.
Μετάνοιωσα που άκουσα τον Κυριάκο και δεν έφυγα για το χωριό απ´ την προηγούμενη βδομάδα όπως είχα προγραμματίσει.
Όταν βλέπεις τέτοια απαξίωση κι αδιαφορία για το χώρο που μας φιλοξενεί όχι μόνο δεν γίνεται να χαρείς και να διασκεδάσεις αλλά αισθάνεσαι και λίγο μαλάκας που άφησες τις δουλειές σου επειδή αισθάνθηκες την υποχρέωση να δώσεις το "παρών".
Προς γνώση και συμμόρφωση.