Πόσες συνδέσεις bluetooth ταυτόχρονα;

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

avpap

Μέλος Σωματείου
30 September 2011
9,571
Αθηνα
Γνωριζει κανεις ποσες συνδεσεις bt υποστηριζονται ταυτοχρονα σε android 9.0? Δεν εννοω ταυτοχρονο streaming. Ας εξηγηθω. Το κινητο μου συνδεεται με το ρολόι μου και οταν μπαινω στο αυτοκινητο, συνδεεται με το infotainment και με ενα obd ανταπτορακι. Συνολικα λοιπον 3 συσκευες. Απο την εφαρμογη του obd, που μου δειχνει διαδρομες, καταναλωση κτλπ, βλεπω οτι συχνα ΔΕΝ συνδεεται με αυτο. Δεν ξερω αν φταιει το obd ή αν εχω φτασει τον μεγιστο αριθμο συνδεσης μεσω bt και για αυτο δεν μπορει να συνδεθει.
 

leo06

Supreme Member
14 October 2007
6,727
Πάτρα
Re: Ποσες συνδεσεις bluetooth ταυτοχρονα;

Γνωριζει κανεις ποσες συνδεσεις bt υποστηριζονται ταυτοχρονα σε android 9.0? Δεν εννοω ταυτοχρονο streaming. Ας εξηγηθω. Το κινητο μου συνδεεται με το ρολόι μου και οταν μπαινω στο αυτοκινητο, συνδεεται με το infotainment και με ενα obd ανταπτορακι. Συνολικα λοιπον 3 συσκευες. Απο την εφαρμογη του obd, που μου δειχνει διαδρομες, καταναλωση κτλπ, βλεπω οτι συχνα ΔΕΝ συνδεεται με αυτο. Δεν ξερω αν φταιει το obd ή αν εχω φτασει τον μεγιστο αριθμο συνδεσης μεσω bt και για αυτο δεν μπορει να συνδεθει.

Στις επιλογές για προγραμματιστές έχει επιλογή μέχρι 5 αν δεν κάνω λάθος
 

avpap

Μέλος Σωματείου
30 September 2011
9,571
Αθηνα
Re: Ποσες συνδεσεις bluetooth ταυτοχρονα;

Στις επιλογές για προγραμματιστές έχει επιλογή μέχρι 5 αν δεν κάνω λάθος
Πήγα εκεί και βλέπω έως 2 :(
 

avpap

Μέλος Σωματείου
30 September 2011
9,571
Αθηνα
Re: Ποσες συνδεσεις bluetooth ταυτοχρονα;

2 όμως στο oneplus6
Δοκίμασα και avrcp 1.6 αλλά καμμία διαφορά.
 

leo06

Supreme Member
14 October 2007
6,727
Πάτρα
Re: Ποσες συνδεσεις bluetooth ταυτοχρονα;

..
 

Attachments

  • Screenshot_20190305-132650.jpg
    Screenshot_20190305-132650.jpg
    32.4 KB · Views: 43

avpap

Μέλος Σωματείου
30 September 2011
9,571
Αθηνα
Re: Ποσες συνδεσεις bluetooth ταυτοχρονα;

δεν σε αμφισβητω, μαλιστα οταν το googlαρα οντως ειδα οτι πρεπει να ειναι 5 συσκευες. Δυστυχως σε εμενα βγαζει εως 2 :(