Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 3 απο 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 21 έως 30 από 34

Θέμα: New AirPods

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2010
    Περιοχή
    Καλαμάτα

Απάντηση: New AirPods

Αυτό της Nomad το έχω εδώ και καιρό και είναι άψογο, υποστηρίζει και γρήγορη φόρτιση, είναι λίγο ακριβό αλλά μέχρι στιγμής δουλεύει απροβληματιστα, κατέληξα σε αυτό λόγω της ταυτόχρονης φόρτισης παραπάνω από μια συσκευής.
    Διάβασα reviews για πολλούς άλλους ασύρματους φορτιστές και γράφονται αρκετά παράπονα σχετικά με την αξιοπιστία τους συνήθως μετά από κάποιους μήνες αρκετοί παραπονιουνται ότι καίγονται.

Το πήρα από το mozik.gr.

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2006
    Περιοχή
    Επιστημονικός μετανάστης στην Omaha, NE

Re: New AirPods

Πάντως εγώ που είμαι λίγο ψείρας, χαλιέμαι πολύ με το άτσαλο alignment του καπακιού. Δεν είναι τραγικό μεν, είναι εμφανές δε. Απ'ό,τι βλέπω δε είναι γενικό το φαινόμενο, οπότε δεν ξέρω αν θα μπω στον κόπο να τα αλλάξω, γιατί παίζει να πάρω κάνα χειρότερο που να με κόβει στ'αυτί.
    O tempora.... o mores.....

Αυθαίρετα τέλος.

Συντονιστής κατηγορίας

Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2012

Αν τα επιστρεψεις, είναι ευκαιρία να σκεφτείς τα jabra elite 65t. Είναι δυσκολο να κανω motivate την αγορά των airpods όσο υπάρχουν τα jabra στην αγορά-δοκιμασμένα σε αεροπλάνα, βαπόρια, γυμναστήρια, κτλ.
    Ενημερωθείτε για νέα και διαγωνισμους και απο τα κοινωνικά δικτυα του AVClub.gr :

Φιλικά,
    Κωστής

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2006
    Περιοχή

New AirPods

Αυθαίρετα τέλος.

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2006

Εννοείται τα αλλάζεις αμέσως.

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2006
    Περιοχή

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από spcav Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοείται τα αλλάζεις αμέσως.
    Εκεί καταλήγω κι εγώ, έλα όμως που είναι out of stock παντού. Ελπίζω η επόμενη παρτίδα να'ναι πιο προσεγμένη.

(Ευτυχώς που'χω 30 μέρες περιθώριο)

Αυθαίρετα τέλος.

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2006
    Περιοχή

Πήγα να τα αλλάξω, και (προς τεράστια μου έκπληξη) ο υπάλληλος μου είπε ότι τα χάλασα εγώ, και ότι φαίνεται λέει "impact point", κλπ κλπ κλπ. Άρχισα να φορτώνω, του εξήγησα ότι για να υπάρχει impact point σε κάτι τέτοιου μεγέθους και βάρους θα πρέπει να έχει πέσει από αεροπλάνο, του έδειξα το website που σας μετέφερα παραπάνω ότι έιναι γενικό θέμα, και μου απάντησε ότι "αν δεν υπάρχει στο site της Apple αλλά σε third party site, τότε είναι σα να μην υπάρχει.

Άρχισα να κατεβάζω κάτι γαλλικά (είχε και κόσμο), και μου'φεραν άλλον υπάλληλο, ο οποίος δειλά με ρώτησε "μήπως βγάλατε το καπάκι"; Αφού του απάντησα ένα αρκετά αγριεμένο "μήπως με δουλεύετε;", τα πήρε και μου έκανε full refund. Τα επόμενα που αγόρασα (πήραμε μάλιαστα δυο για μένα και για τη σύζυγο), τους έβαλα να μου τα ανοίξουν επί τόπου. Καμία σχέση με αυτό που γύρισα, είναι και τα δύο σε πάρα πολύ καλύτερη κατάσταση, αλλά πάλι βέβαια δεν είναι το "ενιαίο" που φαίνεται στις φωτογραφίες. Φαίνεται το χώρισμα, απλά τώρα είναι ευθυγραμμισμένο. Δε $@%@#αι.

Αυθαίρετα τέλος.

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2006

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Maestro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγα να τα αλλάξω, και (προς τεράστια μου έκπληξη) ο υπάλληλος μου είπε ότι τα χάλασα εγώ, και ότι φαίνεται λέει "impact point", κλπ κλπ κλπ. Άρχισα να φορτώνω, του εξήγησα ότι για να υπάρχει impact point σε κάτι τέτοιου μεγέθους και βάρους θα πρέπει να έχει πέσει από αεροπλάνο, του έδειξα το website που σας μετέφερα παραπάνω ότι έιναι γενικό θέμα, και μου απάντησε ότι "αν δεν υπάρχει στο site της Apple αλλά σε third party site, τότε είναι σα να μην υπάρχει.

Άρχισα να κατεβάζω κάτι γαλλικά (είχε και κόσμο), και μου'φεραν άλλον υπάλληλο, ο οποίος δειλά με ρώτησε "μήπως βγάλατε το καπάκι"; Αφού του απάντησα ένα αρκετά αγριεμένο "μήπως με δουλεύετε;", τα πήρε και μου έκανε full refund. Τα επόμενα που αγόρασα (πήραμε μάλιαστα δυο για μένα και για τη σύζυγο), τους έβαλα να μου τα ανοίξουν επί τόπου. Καμία σχέση με αυτό που γύρισα, είναι και τα δύο σε πάρα πολύ καλύτερη κατάσταση, αλλά πάλι βέβαια δεν είναι το "ενιαίο" που φαίνεται στις φωτογραφίες. Φαίνεται το χώρισμα, απλά τώρα είναι ευθυγραμμισμένο. Δε $@%@#αι.
    Μ@λ@κες πωλητές (και όχι μόνο) υπάρχουν παντού...

Μπράβο πάντως που επιβράβευσες τη συμπεριφορά τους παίρνοντας άλλο ένα 😋

AVClub Fanatic
    Ημερομηνία εγγραφής
    Nov 2006
    Περιοχή

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από spcav Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπράβο πάντως που επιβράβευσες τη συμπεριφορά τους παίρνοντας άλλο ένα 😋
    Άσε μ'αυτή τη σκέψη έφυγα κι εγώ. Έλα όμως που εξαφανίζονται σα ζεστά ψωμάκια (10 μέρες περίμενα να τα βρω σε στοκ να το αλλάξω). Τουλάχιστον του μ@λ@κα δεν του'δωσα την ικανοποίηση να βάλει το όνομά του στην αγορά, τα παρήγγειλα επιδεικτικά online - pickup from store και πήγα σ'άλλον για να μου τα φέρει απ'την αποθήκη

Αυθαίρετα τέλος.

AVClub Fanatic

Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2006
    Περιοχή
    Παλλήνη

Απάντηση: New AirPods

Τα τσίμπησα και εγώ. Από πλευράς ήχου τίποτα ιδιαίτερο, αλλα από είναι τρομερά πρακτικά, ειδικά εάν έχεις όλο το "σετάκι" της apple (watch, ipad, mac, iphone).
    To δε pairing είναι σφαίρα και ενεργοποιείς το siri με την φωνή σου. Η αυτονομία λένε ότι είναι βελτιωμένη, θα δούμε.

ΥΓ. ευτυχώς το καπάκι τους είναι μια χαρα.
    The measure of who we are is what we do with what we have.

Σελίδα 3 απο 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 1 χρήστες. (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης