Αγορα 65αρα sony

bujinkan

AVClub Addicted Member
24 March 2009
1,577
καλησπερα τελικα η ωρα αγορας εφτασε
ταβανι τα 1000 ευρω για 65αρα και ξεχωρισα αυτες τις 2
https://www.mediamarkt.gr/el/product/_sony-kd-65xf8505baep-1209620.html

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_sony-kd65xe8596baep-1196479.html

κυριως netflix kai stremio

δεν καταλαβαινω ποιες ειναι οι διαφορες αυτων των 2 μοντελων
επισης απειδη εχω καιρο να ασχοληθω με τηλεορασης δεν θυμαμαι την διαφορα panel va ips και ποιο ειναι καλυτερο
επισης τι πανελ φορανε αυτες οι 2 που βρηκα

οποιαδηποτε αλλη καλυτερη προταση στα 1000 ευρω ευπροσδεκτη
 

bujinkan

AVClub Addicted Member
24 March 2009
1,577
φτου ακυρο παιδια πηρα στα μεδια μαρκτ και μου ειπαν δεν υπαρχουν σε κανενα καταστημα και μαλιστα σε λιγο θα βγουν και απο τη σελιδα
 

yama125

New member
17 September 2015
45
Η πρώτη νομίζω είναι διαθέσιμη στον Κωτσόβολο αλλά με παράδοση σπίτι λέει όχι για παραλαβή από κατάστημα.τωρα αν αυτό σημαίνει ότι είναι σε αποθήκη η αν είναι εκθεσιακή δεν το ξερω
 

bujinkan

AVClub Addicted Member
24 March 2009
1,577
Η πρώτη νομίζω είναι διαθέσιμη στον Κωτσόβολο αλλά με παράδοση σπίτι λέει όχι για παραλαβή από κατάστημα.τωρα αν αυτό σημαίνει ότι είναι σε αποθήκη η αν είναι εκθεσιακή δεν το ξερω

σευχαριστω
 

bujinkan

AVClub Addicted Member
24 March 2009
1,577
Με τρώει και ερωτώ για εκθεσιακό κομμάτι

Με τρώει και ερωτώ εκθεσιακό κομμάτι περίπου 5 μηνών στημένη στο μαγαζί μου κάνουν έκπτωση με τελική τιμή 1099 ευρώ
Θα το τολμούσατε?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

Gal'en

Supreme Member
2 July 2012
8,713
Αθηνα
Απάντηση: Re: Sony KD AF8 : Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια

Με τρώει και ερωτώ εκθεσιακό κομμάτι περίπου 5 μηνών στημένη στο μαγαζί μου κάνουν έκπτωση με τελική τιμή 1099 ευρώ
Θα το τολμούσατε?

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

55αρα ή 65αρα?
 

Gal'en

Supreme Member
2 July 2012
8,713
Αθηνα
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Sony KD AF8 : Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια

65

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Αν βεβαιωνομουν πρωτα 1000% οτι δεν εχει προκυψει καποιο προβλημα λογω κακης χρησης, θα το σκεφτομουν σοβαροτατα.
Φανταζομαι οτι σου δινουν και πληρη την εγγυηση ε?
Αν μπορουσες να τους παζαρεψεις και μια επεκταση της εγγυησης θα ηταν ιδανικα, ομως το βασικο ειναι να μην εχει αποκτησει καποιο προβλημα απο το υλικο που φανταζομαι ανακυκλωνε στο μαγαζι.
 

bujinkan

AVClub Addicted Member
24 March 2009
1,577
Re: Με τρώει και ερωτώ για εκθεσιακό κομμάτι

Ας κλείσει παρακαλώ γιατί είχα ανοίξει και άλλο θέμα και θα συνεχίσω εκεί ευχαριστώ

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

xavito

Moderator
Staff member
29 October 2008
8,975
Re: Με τρώει και ερωτώ για εκθεσιακό κομμάτι

Ας κλείσει παρακαλώ γιατί είχα ανοίξει και άλλο θέμα και θα συνεχίσω εκεί ευχαριστώ

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Τα δύο νήματα συγχωνεύτηκαν.
 

bujinkan

AVClub Addicted Member
24 March 2009
1,577
Τελικά είμαι τυχερός θαρρω. Τημ βρήκα στο στο Media Markt ένα κομμάτι εκθεσιακό 999 ευρώ

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_sony-kd-65xf8505baep-1209620.html
Το καλό είναι ότι είναι στημένη στο κατάστημα μόλις 2 βδομάδες κατά τον πωλητή λόγω ότι είχε τελειώσει και τυος στείλανε μόνο μια τελευταία οπότε την έβαλε στην έκθεση
Στο συν επειδή θεωρείται εκθεσιακη έχει δώρο την επέκταση εγγύησης στα 5 έτη
Δεν ξέρω αλλά θεωρώ ότι πέτυχα κελεπούρι σε τέτοια τιμή
Από την αρχή αυτή κοίταγα δλδ από πέρσι αλλά στα 1700 που έκανε τότε δεν το συζηταγα.
Ελπίζω να δικαιωθω με την επιλογή μου
Προηγούμενη τηλεόραση ή πανασονικ πλάσμα g30 42ιντσες


Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

yama125

New member
17 September 2015
45
Μια από τα ίδια με 5 έτη στα 1000 δεν ξέρω αν είναι εκθεσιακό η όχι( κατά τα λεγόμενα τους όχι) αύριο μεσημέρι θα με πάρουν για να τους πω το ΟΚ.βλεπω ότι σιγά σιγά τα παλια μοντέλα φεύγουν και μετά οι επόμενες στα ίδια περίπου χαρακτηριστικά είναι αρκετά πιο πάνω στην τιμή.οποτε αύριο λογικά θα την κλείσω κι εγώ εκτός αν μεσολαβήσει τίποτα και εξαντληθεί.απο άλλο κατάστημα όχι media
 

bujinkan

AVClub Addicted Member
24 March 2009
1,577
Μια από τα ίδια με 5 έτη στα 1000 δεν ξέρω αν είναι εκθεσιακό η όχι( κατά τα λεγόμενα τους όχι) αύριο μεσημέρι θα με πάρουν για να τους πω το ΟΚ.βλεπω ότι σιγά σιγά τα παλια μοντέλα φεύγουν και μετά οι επόμενες στα ίδια περίπου χαρακτηριστικά είναι αρκετά πιο πάνω στην τιμή.οποτε αύριο λογικά θα την κλείσω κι εγώ εκτός αν μεσολαβήσει τίποτα και εξαντληθεί.απο άλλο κατάστημα όχι media
Από την έρευνα μου όσο μπορούσα να καλύψω το συγκεκριμένο μοντέλο δεν υπάρχει πουθενά σε αυτή την τιμή σφραγισμένο. Μόνο εκθεσιακό

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 

yama125

New member
17 September 2015
45
Εμένα μου ειπαν ότι υπάρχει ένα τελευταίο σφραγισμένο αλλά δεν το πολυπιστεψα να πω την αλήθεια διαφορετικά δεν θα με περνάνε πάλι τηλ σήμερα να μου πουν αν το σκέφτηκα γιατί διστάζω κτλ.λογικα θέλουν να το διώξουν από εκθεσιακό