Playmemories App

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

DinoG

New member
26 May 2019
33
Καλησπερα και καλως σας βρηκα.
Δεν ξερω αν ειναι η καταλληλη γωνια να αφησω την απορια μου οποτε σχωρατε με! :Banane0:
Λοιπον , εχω στην κατοχη μου την sony a6300 και θελω να κατεβασω την εφαρμογη timelapse μεσω του σαιτ.Οταν κανω login μου εμφανιζει το παρακατω μηνυμα : Signed out since the service is not distributed in the Country/Region of your account. Τι μπορω για να το διορθωσω αυτο? Αν αλλαξω χωρα διαμονης δεν θα εχω προβλημα και στο τροπο πληρωμης ??
Ευχαριστω!
 

panos_adgr

Supreme Member
24 October 2007
4,573
Πειραιάς
Φτιάχνεις έναν νέο λογαριασμό Email δηλώνεις region usa φτιάχνεις έναν νέο play memories account με το νέο Email και είσαι έτοιμος.
 

DinoG

New member
26 May 2019
33
Απάντηση: Re: Playmemories App

Φτιάχνεις έναν νέο λογαριασμό Email δηλώνεις region usa φτιάχνεις έναν νέο play memories account με το νέο Email και είσαι έτοιμος.

Ανεξερετως αν το κατεβασω απο ελλαδα?Δεν κοιταει ip?Αν το πληρωσω με paypal δεν θα δει το συστημα οτι ο πειπαλ λογαριασμος εχει δηλωθει στην Ελλαδα?
 

cacau

Moderator
Staff member
7 June 2008
20,263
Αθήνα
Προσωπικά όταν είχα sony έφτιαξα "γερμανικό" λογαριασμό. Σαν πιο σίγουρη λύση θεωρώ την προπληρωμένη κάρτα από amazon σε συνδυασμό με κάποιο free vpn, αν και απ' ότι θυμάμαι δεν υπήρχε θέμα με το IP...