Χρόνια Πολλά Κάλλη μας !

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,798
Αθήνα-Κέντρο
Χρόνια σου πολλά Κάλλη μας,ξένοιαστα,φευγάτα,μουσικά,όπως εσύ !

Κάθε καλό στην ζωή σου και στην οικογένειά σου.

Να είσαι πάντα γερή και ευτυχισμένη και να μη σου λείψει τίποτα και να μη σταματήσεις ούτε στιγμή να ονειρεύεσαι.

Με πολλή αγάπη..:eek:perator::grinning-smiley-043

https://www.youtube.com/watch?v=SqfI3PtF5ao
 

Δημοκηδής

Μέλος Σωματείου
23 June 2006
9,926
Χρόνια Πολλά και όμορφα !

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
17 June 2009
3,594
Δημήτρη μου, Κώστα, Σπύρο Γ, Διονύση, Γρηγόρη, Σπύρο Α.

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, αντεύχομαι με τη σειρά μου να είστε καλά, και να χαίρεστε όσους αγαπάτε!

Δεν σας εύχομαι τα καλύτερα, διότι μας διαβεβαίωσαν ότι τα καλύτερα ήδη έρχονται :BDGBGDB55::BDGBGDB55:

Αλλά εμάς μας αρκεί αυτή η μικρή, δική μας γωνιά και οι μουσικές μας! Τίποτ' άλλο!



https://www.youtube.com/watch?v=-KjTQvohG4Y
 

Cicadelic Ranger

AVClub Fanatic
16 December 2014
15,302
Χρονια πολλα με υγεια και πληρη με πραγματα που δινουν ομορφια στην πραγματικοτητα.

 

FINIX

AVClub Fanatic
22 November 2010
11,618
Xρονια πολλα και ευτυχισμενα
πολυ γατα μαζευτηκε...:p
 

SR-71

AVClub Fanatic
15 December 2010
46,584
Kashyyyk stratosphere - 100,000 ft
Xρονια Καλα και Πολλα ... και απο μενα !

Αγαπητη Καλλη, δεν ειμαι του "στενου οικογενειακου κυκλου" που βλεπω να σας τιμα
αλλα μιας και ειστε απο τις ελαχιστοτατες γυναικες στο φορουμ (και με συχνη παρουσια)
και κυριως ... μια ΕΥΓΕΝΙΚΗ παρουσια (περα απο καθε αμφιβολια) δεχτειτε και τις δικες μου ευχες.

Αλλωστε, ειναι γνωστο .... οτι ΔΕΝ μπορω να αντισταθω σε ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΑ events :proud: ....
αφου ειμαι σεσημασμενο party animal ! :BDGBGDB55:
 

ecodrifter

Supreme Member
27 January 2009
3,012
Τις καλύτερες ευχές μου Κάλλη για χρόνια πολλά και μουσικά με υγεία πάντα
 
17 June 2009
3,594
FINIX, σ' ευχαριστώ πολύ, εγώ δεν έχω γάτα πάντως, δύο απαιτητικές στο ίδιο σπίτι δεν είναι καλός συνδυασμός :)

Vlad66, σ' ευχαριστώ, να είσαι καλά!!

George, ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, και επίσης γιατί αντέχεις τους δίσκους που κατά καιρούς προτείνω :BDGBGDB55:

Ευχαριστώ SR71B που επισκέφθηκες τα μέρη μας, σίγουρα δεν είναι κατάλληλα για party animals-άσε που οι περισσότεροι εδώ αγαπάμε τα διπλάνα του Α'ΠΠ, σίγουρα επίσης η τιμή ειναι δική μου που είμαι μέλος αυτής της "μικρής" και θεωρητικά "αθόρυβης" κατηγορίας!!
Καλοί μου Παναγιώτηδες, σας ευχαριστώ πολύ από καρδιάς και αντεύχομαι τα καλύτερα σε σας και αυτούς που αγαπάτε ΠΟΛΥ!! :ernaehrung004:
 

Ηλίας Κ

Supreme Member
7 July 2006
4,931
Αθήνα
Κάλλη πολύχρονη! Να είσαι γερή,δυνατή και με όρεξη για μεγάλα μουσικά ταξίδια.-bye- :ernaehrung004: