Δεν φορτώνουν τα βίντεο στο YouTube

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Isolexion

New member
21 June 2017
8
Καλησπέρα σε όλους, έχω την samsung 32J5200 32" και απο την αρχή σχεδόν που την είχα αγοράσει είχα παρατηρήσει ότι κολάει συνέχεια στα βίντεο του youtube και σχεδόν ποτέ δεν τα δείχνει σε HD ανάλυση. Μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό ή είναι γενικό πρόβλημα της τηλεόρασης? Αν αλλάξω TV τι πρέπει να προσέξω έτσι ώστε να μην αντιμετωπίσω πάλι αυτό το πρόβλημα? Να ξεκαθαρίσω ότι δεν είναι θέμα σήματος wifi αλλά καθαρά θέμα τηλεόρασης.
Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Isolexion

New member
21 June 2017
8
Πήγαινε στο Smart Hub και κάνε reset.

Έκανα reset το smarthub και είδα κάποια βελτίωση αλλά και πάλι τα αποτελέσματα είναι πενιχρά. Θα δώσω την TV στον πατέρα μου γιατί χρειάζεται μια και δεν τον ενδιαφέρει το youtube. Το θέμα είναι όμως ποια 32αρα να πάρω εγώ.... Θεωρώ ότι το πρόβλημα είναι καθαρά επεξεργαστικό
 

Isolexion

New member
21 June 2017
8
Τελικά αγόρασα την SONY KDL32WE615 και επιτέλους πατας play στο youtube και παίζει. Απαράδεκτη η samsung, σίγουρα θα μείνω μακριά απο αυτό το Brand στο μέλλον.