Kill Bill vol.3

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,001
Εκεί ψηλά.....
280full.jpg


KILL BILL vol 3


Nα που υπαρχουν πλεον σοβαρες πιθανοτητες να εχουμε και τριτο μερος στο Kill Bill (μια ταινια υπολογιζονται ολα τα μερη αυτης της ιστοριας για οσους μετρουν για τις 10 ταινιες που εχει ανακοινωσει ο Ταραντινο οτι θα κανει στην ζωη του...)μετα απο 17 χρονια και αφου ο Ταραντινο με την τεως μουσα του τα εχουν πλεον βρει ξανα.

Βεβαια η Ουμα θα ειναι πλεον 50αρα το 2020 και θα εχουν περασει 17 χρονια απο τα γυρισματα των δυο πρωτων μερων αλλα θα δουμε σε τι κατασταση θα ειναι η γυναικαρα.


 
Last edited by a moderator:

koupa

AVClub Enthusiast
25 January 2014
1,111
Απάντηση: KILL BILL vol 3

Aφου τους καθαρισε ολους :laugh: ....
Δεν εμεινε λεπι :flipout:....

(Εχει κανα ξωγαμο ο Bill ? :rolleyes:)

Είσαι απαράδεκτος. Στην πρώτη ταινία που σκοτώνει την Vivica Fox μπροστά στην κόρη της δεν της λέει μετά ότι θα την περιμένει στο μέλλον αν θέλει να πάρει εκδίκηση; Ήταν 5-6 τότε η μικρή Νίκη και 17 μας κάνουν 22-23.
 

Panoramix

Moderator
Staff member
31 January 2012
11,413
Θεσσαλονίκη
Το εργο. Μου φανηκε τραγικα αργοσυρτο. Λαραλογα αδιαφορο. Δυο φορες το ξεκινησα και δεν. Ουτε μιση ωρα δεν ειδα συνολο.
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,847
Αθήνα-Κέντρο
Αν σου αρέσουν οι serial killers και ο Φον Τριερ δες το αλλά με δική σου ευθύνη,μιας και είναι άκρως σοκαριστικό σε μερικά σημεία ('εως και ενοχλητικό ενίοτε..)
 

Lef7234

Inactive User
5 May 2007
6,504
Το ένα και το δύο είναι οτι ποιο βλακωδες είδα στην ζωή μου οπότε δεν θα χάσω δύο ώρες από την ζωή μου να δω και το τρία.
 

koupa

AVClub Enthusiast
25 January 2014
1,111
Το ένα και το δύο είναι οτι ποιο βλακωδες είδα στην ζωή μου οπότε δεν θα χάσω δύο ώρες από την ζωή μου να δω και το τρία.

Χωρίς καμία κριτική προς το γούστο σου. Ήξερες τι έβλεπες; Διότι δεν είναι ακριβώς ότι βλέπεις αλλά Remake. Lady Snowblood. Αυτή είναι η ταινία του 1973 η οποία βασίζεται σε manga.

Εγώ πάντως τις ευχαριστιέμαι απίστευτα και εννοείται ότι τις βλέπω πάντα ζευγάρι. Διότι είναι σαν να βλέπεις ένα action comic. Πχ το απίστευτο αίμα στη πρώτη ταινία ή η κλωτσιά της Uma προς την Daryl στο τροχόσπιτο. Ή η επόμενη μάχη που είναι γυρισμένη με κάμερες πάνω στο χαλί.