ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ COSMOTE TV ΒΟΗΘΕΙΑ

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

napolitanos

New member
20 September 2019
5
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΟΤΕ TV ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. ΗΡΘΕ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΟΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΩΡΕΑΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΣΤΗ ΤΑΡΑΤΣΑ ,ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΩΤΑΓΩΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΞΕΤΡΥΠΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.
ΑΝΕΒΑΖΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΡΟΣΟΨΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΒΕΛΑΚΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΒΑΣΗ. Ο ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΙΑΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ.
ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑΤΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!



ΓŽΒ§Γβ€°ΓΒΓŽΒ―Γβ€š Γβ€žΓŽΒ―Γβ€žΓŽΒ»ΓŽΒΏ.jpg
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Αν βλεπει Νοτο και δεν σου κοβει το σημα η απεναντι πολυκατοικια και δεν εχει αντίρρηση η διαχειριση της πολυκατοικιας τοτε μπορεις..

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Aris-Nektarios

Senior Member
11 March 2012
302
Πάτρα
Είναι χαμηλά και θα έχει θέμα το σήμα.....είναι κλειστό από παντού....ο τεχνικός τι σου είπε; Δεν δοκίμασε εκεί που έχεις το βέλος να δει αν βλέπει το δορυφόρο;
 

napolitanos

New member
20 September 2019
5
O TEXNIKOΣ ΑΠΛΑ ΕΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ, ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΕ ΑΜΕΣΩΣ ΓΙΑ ΤΑΡΑΤΣΑ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΩ ΤΑ ΞΕΤΡΥΠΗΜΑΤΑ.
 

magos21

Established Member
19 December 2010
228
Xioς
Μόνο με δοκιμή μπορεί να σου πει κάποιος,αλλά και εγώ στην θέση του το ίδιο θα έλεγα, δεν αξίζει για τον τεχνικό όλη αυτή η φασαρία ιδιως αν δεν πιασει στο μπαλκονι για τα 22 ευρώ που θα πάρει από τον ΟΤΕ.
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Αν αυτό το πιάτο στην πολυκατοικία απέναντι βλέπει νότο που σίγουρα βλέπει τότε όχι δεν μπορείς να το βάλεις στο μπαλκόνι,μόνο στην ταράτσα.
80DABD72-2FBC-42D1-8F3D-E467581DD909.jpgC4D34269-3E71-4CDB-A54A-BEBD7A02D98E.jpg
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Re: Απάντηση: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ COSMOTE TV ΒΟΗΘΕΙΑ

Επίσης μην γράφεις με κεφαλαία γράμματα, στα forum και γενικότερα με τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις.
 

xristosglezellis

New member
15 April 2020
11
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΟΤΕ TV ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ. ΗΡΘΕ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΟΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΔΩΡΕΑΝ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΣΤΗ ΤΑΡΑΤΣΑ ,ΝΑ ΠΕΡΑΣΤΕΙ ΚΑΛΩΔΙΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΩΤΑΓΩΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΞΕΤΡΥΠΗΜΑΤΑ ΣΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ.
ΑΝΕΒΑΖΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΠΡΟΣΟΨΗΣ ΤΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΒΕΛΑΚΙ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΒΑΣΗ. Ο ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΙΑΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΙΚΟΝΑ.
ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑΤΕ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!



View attachment 164479

Καλά σου είπε η υπόθεση είναι μια τρύπα.
Επιτέλους μη κάνετε τις γειτονιές πιο άσχημες.
ΗΜΑΡΤΟΝ