Αλλαγές στη Διαχείριση

anderm

Γενικός Διαχειριστής
Staff member
1 August 2009
10,314
Αθήνα...
Αγαπητοί συμφορουμίτες, μετά από 3,5 χρόνια στη ΔΟ και αρκετά ακόμα με ενεργή παρουσία στην κατηγορία μας, o Χρήστος (cmoustakas) αποφάσισε να αποχωρήσει από τη ΔΟ λόγω αυξημένων υποχρεώσεων.

Χρήστο, θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για τον χρόνο και την προσπάθεια που διέθεσες όλα τα προηγούμενα χρόνια και δη, κατά την αναβάθμιση των δορυφορικών σε κατηγορία. Είμαι σίγουρος πως το παραπάνω εκφράζει όλη την ομάδα.

Ταυτόχρονα, ως υπεύθυνος της κατηγορίας επανέρχεται ο Νίκος -bykrie. Νίκο, εύχομαι ότι καλύτερο στη δεύτερη θητεία σου ως SM στη κατηγορία μας, σιδεροκέφαλος.
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Χρήστο, θα ήθελα να σε ευχαριστήσω για τον χρόνο και την προσπάθεια που διέθεσες όλα τα προηγούμενα χρόνια και δη, κατά την αναβάθμιση των δορυφορικών σε κατηγορία. Είμαι σίγουρος πως το παραπάνω εκφράζει όλη την ομάδα..
Αντρέα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ήταν τιμή που συνεργάστηκα μαζί σας και με το Νίκο φυσικά.

Καλή ξεκούραση Χρήστο και ευχαριστούμε...! :award:
Σάκη μου τι να πω για σένα ??? Δάσκαλος απλά από το SDtv…. Ελπίζω και εύχομαι στο μέλλον να μπορέσεις να βοηθήσεις και εδώ ποιο ουσιαστικά γιατι η γνώσεις σου στο αντικείμενο μας είναι πολύτιμες.

Πολλές πολλές ευχαριστίες Χρήστο μου!! Φυσικά και εδώ πάλι θα τριγυρίζεις!!
Εννοείται ότι πάντα θα τριγυρίζω Γιάννη μου.
 

kbouk

Super Moderator
Staff member
8 January 2010
22,158
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Απάντηση: Re: Αλλαγές στη Διαχείριση

Χρήστο σε ευχαριστοϋμε για ολα. Νίκο καλή δύναμη εύχομαι !
 

cacau

Moderator
Staff member
7 June 2008
20,324
Αθήνα
Ευχαριστούμε Χρήστο, να 'σαι καλά! Νίκο σιδεροκέφαλος (για άλλη μια φορά)...