Bloodshot (2020)

Βαθμολογήστε την Ταινία:


  • Total voters
    0

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,007
Εκεί ψηλά.....
Bloodshot-2020.jpg



Ελληνικός τίτλος ταινίας: Bloodshot

Πρωταγωνιστούν: Βιν Ντίζελ, Έιζα Γκονζάλες, Σαμ Χιούαν, Ταλούλα Ράιλι, Τόμπι Κέμπελ

Σκηνοθεσία: Ντέιβ Ουίλσον

Διάρκεια ταινίας: x' λεπτά

Σινεμά: Πέμπτη, 20 Φεβρουαρίου 2020

Imdb




Υπόθεση:
Η ιστορία ακολουθεί τον Ray Garrison, έναν στρατιώτη που σκοτώθηκε πρόσφατα και που επέστρεψε στη ζωή ως
ο σούπερ ήρωας Bloodshot από την εταιρεία RST. Με έναν στρατό νανοτεχνολογίας στις φλέβες του, ο Bloodshot
είναι μια ασταμάτητη δύναμη, πιο δυνατός από ποτέ και ικανός να θεραπεύεται στιγμιαία. Όμως, η εταιρεία εκτός
από το σώμα έχει πειράξει το μυαλό του και τις αναμνήσεις του. Τώρα πλέον ο Ray δεν γνωρίζει τι είναι αληθινό
και τι όχι, αλλά έχει αρχίσει να αναζητά τη αλήθεια.




για τρελλή bmovia δείχνει!








 
Last edited by a moderator:

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,007
Εκεί ψηλά.....
Αλλη μπουρδα....

Εκτος των cult πλεον (για λιγους απο εμας ισως βεβαια) Pitch Black Riddick κλπ και τα Fast & bullshit που ομως ειναι παραγωγες ευρυτερες και οχι βασισμενες αποκλειστικα πανω του δεν εχει εδω και χρονια καμια σοβαρου και τεραστιου επιπεδου παραγωγη να παιζει.
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,847
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Re: Bloodshot (2020)

Εκτος των cult πλεον (για λιγους απο εμας ισως βεβαια) Pitch Black Riddick κλπ και τα Fast & bullshit που ομως ειναι παραγωγες ευρυτερες και οχι βασισμενες αποκλειστικα πανω του δεν εχει εδω και χρονια καμια σοβαρου και τεραστιου επιπεδου παραγωγη να παιζει.

Είμαι μέσα σε αυτούς και εγώ.:)
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,007
Εκεί ψηλά.....
Re: Απάντηση: Bloodshot

σονυ και μπι μουβια δεν πανε μαζι.




:flipout:


Mπα σε καλο σου.

Με πηρες στο λαιμο σου

(εκανα και ριμα )


Αμα εισαι τοσο σιγουρος δεστην να μου πεις και εμενα .
 
20 June 2006
9,533
Θεσσαλονίκη
Βλέπεις την βαθμολογία , βλέπεις και τον Diesel και είσαι έτοιμος για το χειρότερο.
Και όμως δεν ήταν
Δεν ξερω αν φταίνε οι χαμηλές μου απαιτήσεις, αλλα εδώ οι τύποι ειχαν ιδέες που μπορει μεν να θυμίζουν σκόρπια πραγματα από άλλες ταινίες αλλα συνδέθηκαν πετυχημένα φτιάχνοντας ενα αρκετα καλο action scifi.
Θα μπορούσε να είναι καλύτερο;
Φυσικά…
Όταν βλπω τετοιες ιδεες σκέφτομαι τι κριμα που δεν εφτιαξαν ένα scifi thriller, και φαντάζομαι αλλους δημιουργούς πως στα χερια τους θα μπορούσαν αυτές οι ιδεες να ειχαν διαφορετική κατεύθυνση
Σε καμια περίπτωση όμως, ακομα και σαν action του αξίζει η βαθμολογία που βλεπω.
Εχω ( και εχουμε ) δει πραγματικά κακες ταινιες με υψηλότερες βαθμολογίες .
Για μενα καλη , γιατι ειχαν κάποιες ιδέες και δεν σκέφτηκαν απλως να βάλουν τον Diesel να διαλύει ότι κινείται.
Όχι πως τελικά δεν το εκανε αλλά τουλάχιστον ειχε τους λόγους του.