Αγορά προτζεκτορα

vrwmiaris

Senior Member
7 November 2012
606
Είδα χτες ένα βίντεο όπου ένας έδωσε την ολεδ τηλεόραση του για ένα 1080p προτζεκτορα λέγοντας ότι δε το έχει μετανιώσει.έχει πάρει τον xgimi h2.Η εταιρεία είναι της προκοπής; το μοντέλο; να κοιτάξω κάπου αλλού;ο χώρος είναι 2,5 με 3 μέτρα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

vrwmiaris

Senior Member
7 November 2012
606
Re: Απάντηση: Αγορά προτζεκτορα

xgimi h2?

Τι είναι αυτό?

Και ο άλλος έδωσε την OLED για μια ανύπαρκτη εταιρεία? Κανάς υπάλληλός τους θα ήταν...
Στο bg υπάρχει, την προτείνουν και άλλοι σε βίντεο που είδα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

vrwmiaris

Senior Member
7 November 2012
606
Αξίζει τελικά ή να πάω σε κάτι άλλο;

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

JL_?

AVClub Fanatic
19 September 2008
15,415
Terra
Είδα χτες ένα βίντεο όπου ένας έδωσε την ολεδ τηλεόραση του για ένα 1080p προτζεκτορα λέγοντας ότι δε το έχει μετανιώσει.έχει πάρει τον xgimi h2.Η εταιρεία είναι της προκοπής; το μοντέλο; να κοιτάξω κάπου αλλού;ο χώρος είναι 2,5 με 3 μέτρα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ έχω έναν προβολέα, ας πούμε παρόμοιας κλάσης με αυτόν που αναφέρεις, ο οποίος προβάλλει σε σταθερή οθόνη 111" με απόσταση θέασης τα 3 μέτρα και μια 55" 1080p OLED με απόσταση θέασης στα 2,6 μέτρα...

Έχοντας και τα δύο, συνήθως παρακολουθώ τις ταινίες στον προβολέα και τις σειρές στην OLED...

Αν όμως έπρεπε να μείνω με ένα από τα δύο, θα κρατούσα την OLED και θα καθόμουν πιο κοντά... :silly:
 

vrwmiaris

Senior Member
7 November 2012
606
Καμία πρόταση;

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

vrwmiaris

Senior Member
7 November 2012
606
Ας πουμε στα 800 όσο κάνει ο XGimi.2,5 με 3 μέτρα απόσταση, στο δάπεδο θα είναι.το ταβάνι λογικά είναι πάνω από δύο μέτρα

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk