καναλια digea αττικης, θεαση στην επαρχια

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

mtriandros

New member
8 January 2012
80
Υπαρχει τροπος να βλέπω τα καναλια digea αττικης, πχ Νικολοδεον, BBC, όταν είμαι επαρχία ? Eyxaristo.
 

k.m.

Supreme Member
20 November 2007
3,316
Νέο Ηράκλειο
Έχει μερικές εφαρμογές σε android που παίζουν καλα. Αλλά έχω καιρό να τις χρησιμοποιήσω και δεν ξέρω αν τα εχουν ολα τα κανάλια.


Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

mtriandros

New member
8 January 2012
80
Ξερει κανεις ποιες εφαρμογές σε android ? αλλοι τροποι υπαρχουν ? πχ στην ΤΒ μεσω ιντερνετ? ευχαριστω.
 

paulks

Established Member
24 March 2008
106
ηρακλειο κρητης
Ξερει κανεις ποιες εφαρμογές σε android ? αλλοι τροποι υπαρχουν ? πχ στην ΤΒ μεσω ιντερνετ? ευχαριστω.

πρεπει να αγορασεις ενα android box και να κανεις εγκατασταση το kodi και μετα το ελληνικο build και χρονο για διαβασμα

https://www.skroutz.gr/s/17492762/Beelink-GT1-Mini-32GB.html#reviews
μεταχειρισμενο θα το βρεις απο αγγελιες πιο φθηνο βαζεις και το kodi απο το playstore...και μετα κανεις εγγραφη στο

https://grecotm.club διαβαζεις εκει και βαζεις οτι ελληνικο build θελεις,,,,π.χ.το gkobu
σου προτεινα αυτο λογω οτι ζεστενεται σαν αλλα που ψηνεις αυγα και εχει τον τελευταιο επεξεργαστη που σχεδον ολοι προτιμανε αυτον..
 

mtriandros

New member
8 January 2012
80
Θενκς, αλλα λιγο ακριβο το μηχανακι, μηπως κανω τη δουλεια με αυτό που εχω, το Bqeel M9C Pro 4Κ 8ΓΒ Android Box S905X Chipest - Quad core ARM Cortex—A53 CPU, Mali—450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS) GPU. Android 6.0 OS, η καποιο άλλο κινεζικο κουτι πιο φτηνο η άλλη λυση?
 

paulks

Established Member
24 March 2008
106
ηρακλειο κρητης
Θενκς, αλλα λιγο ακριβο το μηχανακι, μηπως κανω τη δουλεια με αυτό που εχω, το Bqeel M9C Pro 4Κ 8ΓΒ Android Box S905X Chipest - Quad core ARM Cortexβ€”A53 CPU, Maliβ€”450 penta-core, up to 750MHz+(DVFS) GPU. Android 6.0 OS, η καποιο άλλο κινεζικο κουτι πιο φτηνο η άλλη λυση?

αυτο που εχεις θα σου κολλαει ,,με 1giga ram και 8 μνημη θα εχεις θεμα,,κοιτα απο εξωτερικο με χαρακτηριστηκα 3 giga ram-32 μνημη και επεξεργαστη Amlogic S905X2 θα βρεις με κανα 35-40-45 ευρω,,,,,,μην πας σε λιγοτερα χαρακτηριστηκα,,καταλαβαινω το χρηματικο αλλα παιρνεις κατι και σου μενει για καποια χρονια,,για αυτο σου προτεινα και το beelink γιατι δεν ψηνεις αυγα οπως σε αλλα και εχει και εποικεινωνια το κοντρολ του πολυ καλη εννοω σε αποσταση σε σχεση με αλλα που λιγο να ξεφυγεις σε αποσταση δεξια αριστερα δεν πιανουν καλα..