Nirvana vs Guns 'n' Roses

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

PanMan

Μέλος Σωματείου
19 June 2006
9,241
Νεο Ψυχικο
"ΠΟΙΟΣ ΣΛΑΣ; Παίχτης Σλας δεν υπάρχει, ξεχασέ τονα, τελειώσανε αυτοί οι κιθαρίστες, παγκοσμίως, βαριά κορμιά, αργοί, 20 λεπτά το σόλο, μέχρι να αρχινίσει να παίζει, ο Κομπαίη έχει πει το 'Τι σπίρι' πέντε φορές και φεύγει για την έχτη, πού πας; Πού πας; Εδώ ο Αλέφαντος σου μιλάει, ποιος σου μιλάει, τα δημοσιογραφάκια όλα, το Μεταχάμερ οι προφέσορες;":flipout::flipout::flipout:
 

Skakinen

AVClub Fanatic
22 November 2006
10,037
Αθήνα
"ΠΟΙΟΣ ΣΛΑΣ; Παίχτης Σλας δεν υπάρχει, ξεχασέ τονα, τελειώσανε αυτοί οι κιθαρίστες, παγκοσμίως, βαριά κορμιά, αργοί, 20 λεπτά το σόλο, μέχρι να αρχινίσει να παίζει, ο Κομπαίη έχει πει το 'Τι σπίρι' πέντε φορές και φεύγει για την έχτη, πού πας; Πού πας; Εδώ ο Αλέφαντος σου μιλάει, ποιος σου μιλάει, τα δημοσιογραφάκια όλα, το Μεταχάμερ οι προφέσορες;":flipout::flipout::flipout:

Κι εγώ σ'αυτό το σημείο έλιωσα...
:ernaehrung004:

:flipout::flipout::flipout:
 

ihodemon

Supreme Member
4 April 2019
4,250
ΑΘΗΝΑ
Και "καλώς ήρθατε στη ζούγκλα" και στη ζούγκλα, ποια ζούγκλα ρε Αξερόου; ΠΟΙΑ ΖΟΥΓΚΛΑ ΡΕ ΕΔΩ Ο ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ, έτσι είναι η ζούγκλα; ΈΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΟΥΓΚΛΑ; Νανανανά νιζ και νανανανά νιζ. Ποια νιζ; ΠΟΙΑ ΝΙΖ ΡΕ ΑΞΕΡΟΟΥ; ΣΕ ΡΩΤΑΩ, ΠΟΙΑ; Να 'ρχοσουνα Νίκαια να δεις ζούγκλα το '91, να δεις Νταραγκλίτσα, Γρίμπυλλα, Καπαγερίδη μπροστά, Ουσταμπασίδη, Μπαρμπολούτσι, γίγαντας, φοβερός, ΦΟΒΕΡΟΣ, άστο δεν πιανότανε, γκολτζής μεγάλος, κατό φορές σας τα 'χω πει... :flipout:
Θέλω βραδινή εκπομπή με Αλέφαντο και Γεωργίου να γίνει παρανάλωμα!!!
 

ihodemon

Supreme Member
4 April 2019
4,250
ΑΘΗΝΑ
Έχω κάνει τον Πάνο Καμμένο να διαβάσει ψεύτικο κείμενο μου ως αληθινό στο debate των πολιτικών αρχηγών.
Αυτό σημαίνει ότι άγγιξα το ταβάνι μου από νωρίς. Τώρα απλά επιβιώνω. :flipout:
Κώστας Μανιάτης