Καλωσορίζουμε τον sakis.kom

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

anderm

Γενικός Διαχειριστής
Staff member
1 August 2009
10,265
Αθήνα...
Αγαπητοί συμφορουμίτες,

Από σήμερα, εντάσσεται στη διαχειριστική ομάδα της κατηγορίας μας ο Sakis.kom. Οι συστάσεις σχεδόν περιττές, παρά ταύτα, ο Σάκης είναι μέλος με εξαιρετικά μεγάλη εμπειρία στον χώρο, σίγουρα τόσο οι γνώσεις του όσο και η θέληση του να βοηθήσει θα αποτελέσουν σημαντικό έρεισμα για τη κατηγορία.


Σάκη, καλωσήρθες, σιδεροκέφαλος.
 
Last edited:

davinci

AVClub Addicted Member
21 November 2007
2,232
αλιμος
Re: Καλωσορίζουμε τον sakis.com

Πολύ καλή κίνηση. Καλώς ήρθες Σάκη

Στάλθηκε από το SM-A920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sakis.kom

Supreme Member
3 August 2006
3,643
Athens - Greece
Να σας ευχαριστήσω πολύ παιδιά για τις ευχές, αλλά και το AVCLUB που με τιμά και μου έδωσε τον τίτλο του Συντονιστή.

Να είστε όλοι καλά! :grinning-smiley-043
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Πολυ θα ήθελα να είχα την χαρά να ανακοίνωνα εγώ αυτή την επιλογή μιας και ο σεβασμός μου και η συμπάθεια μου για τον Σάκη ειναι τεράστια. Σε κάθε περίπτωση ομως ειναι η καλύτερη επιλογή για αυτή την κατηγορία και ειμαι σίγουρος οτι θα προσφέρει πολλά.
 

sakis.kom

Supreme Member
3 August 2006
3,643
Athens - Greece
Ευχαριστώ Χρήστο για τα θερμά σου λόγια... τι να πω... νιώθω πολύ "μικρός" για να αξίζω τόσο σεβασμό... :AFADF0:
Η συμπάθεια είναι αμοιβαία! Όπως φυσικά και για εσένα Νίκο (bykrie)!
Είμαστε τόσα χρόνια που τα λέμε μέσα από τα φόρουμ, και έχουμε να τα λέμε για πολλά χρόνια ακόμα! :ADFADF1:

Φυσικά, η εκτίμησή μου είναι δεδομένη και για όλα τα μέλη της κοινότητας των δορυφορικών, είτε έχουμε κουβεντιάσει στο παρελθόν είτε τον τελευταίο καιρό! :ernaehrung004:
Νίκο (davinci), Λευτέρη, Μικρασιάτη... ευχαριστώ πολύ, παιδιά!!!
 

sakis.kom

Supreme Member
3 August 2006
3,643
Athens - Greece
Ευχαριστώ πολύ φίλε Αντώνη! :fahne90:
Και εσύ έχεις προσφέρει πολλά σε αυτή την κατηγορία, όλα αυτά τα χρόνια, από τότε που ήσουν ακόμη απλό μέλος... :music-smiley-006:
 

kbouk

Super Moderator
Staff member
8 January 2010
21,935
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Απάντηση: Re: Καλωσορίζουμε τον sakis.kom

Καλή δύναμη και καλή επιτυχία Σάκη στα νέα σου καθήκοντα !