Καλωσορίζουμε τον sakis.kom

anderm

Γενικός Διαχειριστής
Staff member
1 August 2009
10,312
Αθήνα...
Αγαπητοί συμφορουμίτες,

Από σήμερα, εντάσσεται στη διαχειριστική ομάδα της κατηγορίας μας ο Sakis.kom. Οι συστάσεις σχεδόν περιττές, παρά ταύτα, ο Σάκης είναι μέλος με εξαιρετικά μεγάλη εμπειρία στον χώρο, σίγουρα τόσο οι γνώσεις του όσο και η θέληση του να βοηθήσει θα αποτελέσουν σημαντικό έρεισμα για τη κατηγορία.


Σάκη, καλωσήρθες, σιδεροκέφαλος.
 
Last edited:

davinci

AVClub Addicted Member
21 November 2007
2,232
αλιμος
Re: Καλωσορίζουμε τον sakis.com

Πολύ καλή κίνηση. Καλώς ήρθες Σάκη

Στάλθηκε από το SM-A920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

sakis.kom

Supreme Member
3 August 2006
3,643
Athens - Greece
Να σας ευχαριστήσω πολύ παιδιά για τις ευχές, αλλά και το AVCLUB που με τιμά και μου έδωσε τον τίτλο του Συντονιστή.

Να είστε όλοι καλά! :grinning-smiley-043
 

cmoustakas

Supreme Member
5 June 2011
5,363
Αθήνα
Πολυ θα ήθελα να είχα την χαρά να ανακοίνωνα εγώ αυτή την επιλογή μιας και ο σεβασμός μου και η συμπάθεια μου για τον Σάκη ειναι τεράστια. Σε κάθε περίπτωση ομως ειναι η καλύτερη επιλογή για αυτή την κατηγορία και ειμαι σίγουρος οτι θα προσφέρει πολλά.
 

sakis.kom

Supreme Member
3 August 2006
3,643
Athens - Greece
Ευχαριστώ Χρήστο για τα θερμά σου λόγια... τι να πω... νιώθω πολύ "μικρός" για να αξίζω τόσο σεβασμό... :AFADF0:
Η συμπάθεια είναι αμοιβαία! Όπως φυσικά και για εσένα Νίκο (bykrie)!
Είμαστε τόσα χρόνια που τα λέμε μέσα από τα φόρουμ, και έχουμε να τα λέμε για πολλά χρόνια ακόμα! :ADFADF1:

Φυσικά, η εκτίμησή μου είναι δεδομένη και για όλα τα μέλη της κοινότητας των δορυφορικών, είτε έχουμε κουβεντιάσει στο παρελθόν είτε τον τελευταίο καιρό! :ernaehrung004:
Νίκο (davinci), Λευτέρη, Μικρασιάτη... ευχαριστώ πολύ, παιδιά!!!
 

sakis.kom

Supreme Member
3 August 2006
3,643
Athens - Greece
Ευχαριστώ πολύ φίλε Αντώνη! :fahne90:
Και εσύ έχεις προσφέρει πολλά σε αυτή την κατηγορία, όλα αυτά τα χρόνια, από τότε που ήσουν ακόμη απλό μέλος... :music-smiley-006:
 

kbouk

Super Moderator
Staff member
8 January 2010
22,155
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Απάντηση: Re: Καλωσορίζουμε τον sakis.kom

Καλή δύναμη και καλή επιτυχία Σάκη στα νέα σου καθήκοντα !