Αν έπρεπε να επιλέξετε...

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Οπως ειπε και ο διδυμος, Netflix... και μπορεις να το μοιρασεις κιολας !!! (Σσσσσσ)

Antonis F
 
Νετφλιξ έχει η καλή μου και το μοιραζόμαστε ενίοτε (σσσσ!) αλλά ρε παιδιά οι δικές του παραγωγές (για τα γούστα μου) είναι πολύ πρόχειρες, τι να πω..Ότι ταινία έχω δει ήταν το πολύ μέτρια. Έχει βέβαια και τεράστια γκάμα από άλλες παραγωγές κάθε είδους..
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Νίκο μη περιμένεις να δεις ταινίες αξιόλογες σε κανενα !! Είναι ελάχιστες γιατί όλα τα λεφτά πέφτουν στις σειρές !!

Antonis F
 

newlynx

AVClub Enthusiast
28 August 2006
1,195
Αυτή τη στιγμή Netflix καθώς ο ανταγωνισμός τώρα ξεκινά. Σε 2-3 χρόνια θα φανεί που κινούνται τα πράγματα.
 

Timos71

New member
26 July 2016
58
Το καλο με αυτες τις υπηρεσιες ειναι οτι δεν εχουν συμβολαιο. Οποτε μπορεις να εχεις ενα μηνα το ενα και τον επομενο το αλλο. Με αυτον το τροπο μπορεις να εχεις οσο το δυνατον περισσοτερο υλικο χωρις να χρειαζεται να δινεις τρελα λεφτα. Τωρα σε περιπτωσεις που τα εξοδα μοιραζονται(/2 η /4) ειναι διαφορετικα.