Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 106 απο 412 ΠρώτοΠρώτο ... 696102103104105106107108109110116206 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1,051 έως 1,060 από 4112
    Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2008

Re: Απάντηση: Re: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Teo010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο δεν το ηξερες πριν βαλεις το οττ 'η τωρα ολοι βαλανε cosmote tv?
    Μη νομίζεις ισχύει και για μένα το "Δεν ήξερες! Δεν ρώταγες?" Τι νομίζεις....

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2008

Re: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από kapatsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγόρασα κ εγώ κ περιμένω να έρθει το stickάκι. Εννοείς την καινούργια εφαρμογή? ή την παλιά? γιατί το cosmote tv go το ξέρω οτι υπάρχει... για το cosmote tv λέω
    Την καινούργια.. την καινούργια! Στο ΟΤΤ Thread είμαστε....για τα παλιά θα γράφουμε! (μας έμειναν οι δορυφορικές αμανάτι! Λέτε με κανένα πόλεμο (Τουρκία μεριά) να τις ξαναχρειαστούμε?

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2009

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από dikemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την καινούργια.. την καινούργια! Στο ΟΤΤ Thread είμαστε....για τα παλιά θα γράφουμε!
    Ευχαριστώ!!!

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Sep 2008

Ευχαριστώ!!!
    Τιίποτα και να μην ευχαριστείς για απλά πράγματα...τό έχουμε καταλάβει ότι είσαι ευγενικός! The best!

Αλλά με τόσα καλούδια που έχει το Fire TV είναι σίγουρο ότι δεν θα την χρειαστείς.....ίσως ότι εκεί θα λειτουργεί απροβλημάτιστα.

Αλλά είναι δυνατόν να έχεις κοινό για χρήση boxaki με την οικογένειά σου? (όταν λοιπόν το αποκτήσεις άκουσε το τραγουδάκι (από το amazon music): Αμάρτησε μαζί του, έλα έλα έλα... χαχα)

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Dec 2018
    Περιοχή
    Αθήνα

Απάντηση: Re: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από dikemon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την καινούργια.. την καινούργια! Στο ΟΤΤ Thread είμαστε....για τα παλιά θα γράφουμε! (μας έμειναν οι δορυφορικές αμανάτι! Λέτε με κανένα πόλεμο (Τουρκία μεριά) να τις ξαναχρειαστούμε?
    Σε εσενα λειτούργησε η εφαρμογή στο fire tv?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2018

Απάντηση: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από angelalex Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε εσενα λειτούργησε η εφαρμογή στο fire tv?

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
    Νομίζουν ότι επειδή βρήκαν την εφαρμογή και μπορούν να τη βάλουν ότι θα παίζει κανονικά. Όμως δυστυχώς είναι κλειδωμένη.

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Mar 2009

Re: Απάντηση: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από sdragon28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όμως δυστυχώς είναι κλειδωμένη.
    Ok ρε μεγάλε, για αυτό είμαστε στο φόρουμ, για να το συζητήσουμε...κ να βρούμε λύσεις , αν κ εφόσον υπάρχουν.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jul 2018

Απάντηση: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Ok ρε μεγάλε, για αυτό είμαστε στο φόρουμ, για να το συζητήσουμε...κ να βρούμε λύσεις , αν κ εφόσον υπάρχουν.
    Δε νομίζω ότι το forum υπάρχει για να συζητήσεις τέτοιους τρόπους χρήσης μιας υπηρεσίας. Αλλά το αντιπαρέχομαι και λέω ότι εκτός και αν αποκτήσεις δικαιώματα διαχειριστή στην εφαρμογή, δεν μπορείς να κάνεις κάτι. Απλά σου βγάζει ότι δεν υποστηρίζεται η συγκεκριμένη συσκευή. Τουλάχιστον στα γνωστά tv box και android πλατφόρμες.

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2017

Είμαι κουραστικός το ξέρω αλλά είμαι σίγουρος ότι το φόρουμ παρακολουθείται από ανθρώπους του ΟΤΕ και θα ξαναπώ για μια ακόμα φορά (τα λέω τακτικά και στο 13888). Εφόσον ακόμα υπάρχουν συνδρομητές που δεν έχουν διαθεσιμότητα VDSL (και εφόσον δεν ακούων να προβλέπεται κάτι στο μέλλον για εμάς), παρακαλούμε να κάνετε την νέα υπηρεσία να εκμεταλλεύεται τα data του speedbooster. Εναλλακτικά, θα μπορούσε να ανέβει το bitrate στο δορυφόρο (αν και νομίζω ότι τέλος τέτοιου είδους επενδύσεις εκεί) είτε με άλλη κωδικοποίηση είτε με νέο αναμεταδότη ώστε η υπηρεσία να είναι πιο εφάμιλλη της ott ως προς την ποιότητα εικόνας. Θέλουμε να βάλουμε cosmote tv αλλά να αξίζει τον κόπο και αυτό γίνεται μόνο με καλή ποιότητα εικόνας.

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2019

Απάντηση: Re: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Καλησπέρα ποιδιά,μια ερώτηση σχετικά με την υπηρέσια αυτή.Έχει κανείς προβλήματα σύνδεσης?
    Δεν είμαι συνδρομητής,απλά είχα πληρώσει ένα ντειλι πας το δεκέμβρη για το ματς του ολυμπιακού και όπως πολλοί φαντάζομαι δεν κάταφερα να το δω σαν άνθρωπος.
    Έπειτα η κοσμοτε μας ενημερώνει οτι μας κάνει δώρο την υπηρεσία για 3 μήνες, κι ενώ έχουν περάσει σχεδόν 4 εβδομάδες δεν έχω καταφέρει να συνδεθώ ακόμα.
    Όταν βάζω τα στοιχεία για να συνδεθώ στον υπολογιστή εκεί πατάω σύνδεση φορτώνει χωρίς να συνδεθεί ποτέ,και στο κινητό μου βγάζει να ελέγξω τη σύνδεση του ιντερνετ.
    Μετά από αρκετα τηλέφωνα που με πήραν και μου λένε τα ίδια,δεν έχω καταφέρει να συνδεθώ μιας και οι λύσεις τύπου κουκις,επανεγκατάσταση,άλλο μπραουζερ κτλπ δεν πιάνουν και δεν βλέπω κάποιον από την κοσμοτε να μπορεί να λύσει το πρόβλημα.Το ερώτημα είναι παίζει να είναι θέμα συσκευής?Αν ήταν μόνο στο λαπτοπ(αν κι είχα συνδεθεί την 1η φορά) κι όχι στο κινητό μπορεί να ίσχυε.Αλλιώς για ποιο λόγο μπορεί να συμβαίνει αυτο?

Σελίδα 106 απο 412 ΠρώτοΠρώτο ... 696102103104105106107108109110116206 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 15 χρήστες. (6 μέλη και 9 επισκέπτες)

1. avholic,
  2. axilleas05,
  3. qbalaskas,
  4. huey43,
  5. satfinder,
  6. solareagle

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης