Καλώς ήρθατε στο AVClub.
Σελίδα 139 απο 420 ΠρώτοΠρώτο ... 39129135136137138139140141142143149239 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων σε εξέλιξη 1,381 έως 1,390 από 4194
    Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2011

Re: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Ενεργοποίησα και εγώ τους 3 μήνες δωρεάν λόγω δορυφορικής. Δυστυχώς ήθελα να το δοκιμάσω στην εφαρμογή της τηλεόρασης αλλά οκ.

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Aug 2009

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από michkal91 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενεργοποίησα και εγώ τους 3 μήνες δωρεάν λόγω δορυφορικής. Δυστυχώς ήθελα να το δοκιμάσω στην εφαρμογή της τηλεόρασης αλλά οκ.
    Με ποιο τμήμα μίλησες; Με τις πωλήσεις της τηλεόρασης;

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    May 2011

Έστειλα στο fb

Sent from my iPhone using Tapatalk

Junior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2009

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από pankostas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά παιδιά η ενεργοποίηση του προϊόντος γίνεται μόνο πρωινές ώρες. Εγώ που το αγόρασα μεσημέρι , δεν πρόλαβαν να το ενεργοποιήσουν.
    Πάντως η εφαρμογή , και το box είναι πολύ καλό! Καμμιά σχέση με Nova Go! Κλάσεις ανώτερο!
    Απ' ότι κατάλαβα δίνει δώρο τις έξτρα συσκευές , που είναι 4, με ταυτόχρονη θέαση σε 2. Απλώς τα αθλητικά έχουν περιορισμό προβολή μόνο σε 1 συσκευή.
    Αυτό όπως ανέφερα είναι δώρο μέχρι τέλος 2020. Μετά τι θα ισχύει? Εγκατάσταση σε 2 συσκευές αλλά μόνο σε 1 θα βλέπουμε?
    Μία διόρθωση... Ενεργοποίηση γίνεται όλη μέρα αν πάρεις πακέτο από κατάστημα, ενεργοποιούν online. Εμένα με συνδεσαν 9 η ώρα το βράδυ...

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2014

Εγώ από κατάστημα ΟΤΕ το αγόρασα που υπέγραψα συμβόλαια και παρέλαβα το box , αλλά ήταν Τετάρτη μεσημέρι λίγο πριν κλείσει. Ίσως έπαιξε ρόλο , και με ενεργοποίησαν την επόμενη μέρα πρωί 9.
    Using Tapatalk

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jun 2010

Το mega δεν έχει μπει ακόμα στο ott, ενώ στο δορυφορικό έχει μπει από τα ξημερώματα απ' ότι διαβάζω.

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Dec 2018
    Περιοχή
    Αθήνα

Απάντηση: Re: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από gamesman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το mega δεν έχει μπει ακόμα στο ott, ενώ στο δορυφορικό έχει μπει από τα ξημερώματα απ' ότι διαβάζω.
    Ναι ισχύει στην αρχή τους έστειλα μήνυμα στο Facebook και μου έλεγαν ότι είναι στην θεση 112 ενώ το ΟΤΤ δεν έχει νούμερα...και εν τέλει κάλεσα στο 13888 γιατί ήθελα να ρωτήσω για νετφλιξ κλπ μου είπαν ότι 1. Το μεγκα θα μπει σε λίγες ώρες υπάρχει θέμα με την αναμετάδοση 2. Το νετφλιξ θα το βάλουν σύντομα αφού επιλυθούν κάποια ζητήματα με τα πνευματικά δικαιώματα και 3. Η εφαρμογή για smart tvs θα ανέβει μάλλον τέλη Φλεβάρη

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Senior Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Jan 2014

Μπήκε πάντως το Mega. Για να δουμε η εφαρμογή για smart TV θα ξεκινήσει μόνο για Samsung ή και για άλλες τηλεοράσεις?
    Using Tapatalk

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Feb 2012
    Περιοχή
    χανια κρητη

Απάντηση: Nέα Cosmote IP TV - OTT

λογικά θα πρέπει να μπει και από άλλες μαρκες δεν ξέρω αν γίνει το ίδιο χρονικό διάστημα εκτός και αν έχουν κλείσει συμφωνία μονο με την samsung

Established Member
    Ημερομηνία εγγραφής
    Dec 2018
    Περιοχή
    Αθήνα

Απάντηση: Nέα Cosmote IP TV - OTT

Απόσπασμα Αρχική Δημοσίευση από Chan Terism Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογικά θα πρέπει να μπει και από άλλες μαρκες δεν ξέρω αν γίνει το ίδιο χρονικό διάστημα εκτός και αν έχουν κλείσει συμφωνία μονο με την samsung
    Για την ακριβεια μου ειπαν οτι ανέβηκε για δοκιμές στην αρχή και τωρα τελειώνουν κάποια μικρό θέματα και μέχρι τα τέλη Φλεβάρη θα έχει ανέβει

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Σελίδα 139 απο 420 ΠρώτοΠρώτο ... 39129135136137138139140141142143149239 ... ΤελευταίαΤελευταία

Πληροφορίες Θέματος

Users Browsing this Thread

Αυτή τη στιγμή διαβάζουν την κατηγορία 4 χρήστες. (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Bookmarks

Κανόνες καταχώρησης