Modulator πρόβλημα

agrino

Senior Member
13 November 2008
454
Έχω πρόβλημα με modulator lemco stereo το οποίο μοιράζει την εικόνα. Ξαφνικά βγάζει ένα πολύ δυνατός βουητό στον ήχο. Άλλαξα καλώδια και συχνότητες αλλά το πρόβλημα παραμένει. Κάποια ιδέα? Να τα επαιξε?

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Πάρε ενα τηλ το μαγαζί που το αγόρασες και ρώτα τους
 

agrino

Senior Member
13 November 2008
454
Re: Απάντηση: Modulator πρόβλημα

Πάρε ενα τηλ το μαγαζί που το αγόρασες και ρώτα τους
Έχουν περάσει κάποια χρόνια...

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Δεν ξέρω αν αξίζει να ασχοληθείς για να το φτιάξεις, αν έχει εξωτερικό τροφοδοτικό δοκίμασε να το αλλάξεις. Αν όχι τότε πας για καινούργιο.




Antonis F
 

agrino

Senior Member
13 November 2008
454
Re: Απάντηση: Modulator πρόβλημα

Δεν ξέρω αν αξίζει να ασχοληθείς για να το φτιάξεις, αν έχει εξωτερικό τροφοδοτικό δοκίμασε να το αλλάξεις. Αν όχι τότε πας για καινούργιο.




Antonis F
Δεν έχει εξωτερικό. Απλά δεν ξέρω αν το modulator είναι το πρόβλημα η κάτι άλλο...

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

stivi1981

Senior Member
27 October 2008
485
Ν.φθιωτιδος
δοκιμασε να συνδεσεις καποια αλλη συσκευη πανω στο modulator,πχ καποιο dvd,δοκιμασε να μην βαλεις καμια συσκευη πανω στο modulatοr να δεις ανα παλι εχει το βοβμο.
συνηθως καποια mistral που δουλευω εγω εχουνε θεματακια με τα πυκνωτακια που εχουνε μεσα.δεν φουσκωνουν αλλα χανους την χωρητικοτητα τους και θελουν αλαγη
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Απάντηση: Re: Απάντηση: Modulator πρόβλημα

Δεν έχει εξωτερικό. Απλά δεν ξέρω αν το modulator είναι το πρόβλημα η κάτι άλλο...

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν είσαι κοντά στο Χαλάνδρι περνά μια βόλτα να σου δώσω ενα που κάθεται να το δοκιμάσεις !!

Antonis F
 

agrino

Senior Member
13 November 2008
454
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Modulator πρόβλημα

Αν είσαι κοντά στο Χαλάνδρι περνά μια βόλτα να σου δώσω ενα που κάθεται να το δοκιμάσεις !!

Antonis F
Γειτονας?

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk