MAGNAT TEMPUS 33

john gabriel

AVClub Enthusiast
Καταλαβα τους δινω ακυρο ! δεν μπαινω στην διαδικασια ! το θεμα ειναι οτι τα οικονομικα μου πανε απο το κακο στο χειροτερο ! και ελεγα μηπως κανω ετσι την δουλεια μου αλλα εχω αυτο το μικροβιο που δεν καθομαι σε ησυχια ειναι το αγχολητικο μου !!!! ευχαριστω παντως φιλε μου για την απαντηση!!!
 

kimon

Established Member
Καταλαβα τους δινω ακυρο ! δεν μπαινω στην διαδικασια ! το θεμα ειναι οτι τα οικονομικα μου πανε απο το κακο στο χειροτερο ! και ελεγα μηπως κανω ετσι την δουλεια μου αλλα εχω αυτο το μικροβιο που δεν καθομαι σε ησυχια ειναι το αγχολητικο μου !!!! ευχαριστω παντως φιλε μου για την απαντηση!!!

http://www.hxoseikona.gr/about-us/old-issues-hxos/6427-hxos-sound-vision-09.html

Σε αυτό το τεύχος τα δοκίμασαν και, αν θυμάμαι καλά, τα έβγαζαν πολύ καλά για τα λεφτά τους.Νομίζω ότι το Μήντια Μαρκτ τα έχει στημένα, οπότε μπορείς να τα ακούσεις.
 

vlkr

Senior Member
21 August 2010
329
Re: Απάντηση: MAGNAT TEMPUS 33

Καλησπέρα, τελικά τα πήρες τα ηχεία;;
 

john gabriel

AVClub Enthusiast
Τελικα φιλε μου εμεινα με τα bowers wilkins dm 302 και πηρα τα magnat supeme 102 για το home -cinema που εχω ωστόσο τα tempus πηγα και τα ακουσα και για τα λεφτα τους είναι πολύ τιμια αλλα λογω οικονομικων δεν μπορεσα !!!-bye-
 

vlkr

Senior Member
21 August 2010
329
Οκ ευχαριστώ για τη μεταφορά εντυπώσεων.Αν θέλεις γράψε και δύο λόγια για τα supreme 102..
 

vlkr

Senior Member
21 August 2010
329
Οκ ευχαριστώ για τη μεταφορά εντυπώσεων.Αν θέλεις γράψε και δύο λόγια για τα supreme 102..
Όσον αφορά την ακρόαση της μουσικής!
 

vlkr

Senior Member
21 August 2010
329
Kαλησπερα φιλε μου επειδή τα συγκεκριμένα ηχεια τα πηρα ως περιφεριακα εχω γραψει τις εντυπώσεις στο νημα του πολυκαναλου ηχου!!(ηχεια)

Εντάξει,θα το διαβάσω εκεί, ευχαριστώ!!