Αγορά UHD 40 ?

niar71

New member
29 January 2008
22
Καλησπέρα προς αντικατάσταση του epson tw 700 σκέφτηκα να πάω σε κάτι πιο πάνω από HD αλλα λόγω περιορισμένων χρημάτων σκέφτηκα το UHD 40. Θέλω να ρωτήσω τα εξης: Υπάρχει έτοιμη εγκατάσταση ράφι στα 125 cm από το δάπεδο (ουσιαστικά λίγο πιο πάνω από τον καναπέ) η απόσταση προβολής είναι γύρω στα 3,50 μέτρα και υπάρχει πανί πλάτους 235cm. Καταρχήν θα μου καλύψει το πλάτος σε αυτή την απόσταση ? Το υψος που είναι το ράφι είναι ΟΚ ? η θα πρέπει να τον κρεμάσω?. Το ύψος του δωματίου είναι γυρο στα 2,5 μέτρα ( ημιυπόγειο) . Έχετε κάποια άλλη πρόταση για αυτή την τιμή ? Ευχαριστώ εκ των προτέρων. Επίσης επειδή στον ίδιο χώρο έχω ενυδρείο υπάρχει κάποιος φωτισμός και θα ήθελα κάποιον δυνατό σε φως.
 

niar71

New member
29 January 2008
22
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια πηρα τελικά προβολέα. Προφανώς από τους 1000+ που διάβασαν το post δεν είχε κανένας άποψη ......
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,442
Μεταμορφωση
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια πηρα τελικά προβολέα. Προφανώς από τους 1000+ που διάβασαν το post δεν είχε κανένας άποψη ......

Καλορίζικος ο προβολέας σου!

Μάλλον δεν έλαβες απάντηση επειδή η ερώτηση σου ήταν χωροταξικού περιεχομένου πρακτικά .
Την λύση θα στην έδινε μόνο το manual του εκάστοτε προβολικού μέσου που σκεφτόσουν να αγοράσεις .