ZeroZeroZero [Amazon]

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Βαθμολογήστε την Σειρά:

  • Εξαιρετική

    Votes: 3 33.3%
  • Πολύ Καλή

    Votes: 6 66.7%
  • Καλή

    Votes: 0 0.0%
  • Μέτρια

    Votes: 0 0.0%
  • Κακή

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    9

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,328
Utopia..
Zero-Zero-Zero.jpg


Imdb




Το "ZeroZeroZero" εστιάζει στο διεθνές κύκλωμα διακίνησης κοκαϊνης και τον οικονομικό και πολιτικό αντίκτυπο του.
Η σειρά θα καταγράψει την δυναμική της οικογένειας, τα μεξικανικά καρτέλ, την Καλαβρέζικη Μαφία και τους
διεφθαρμένους επιχειρηματίες και πολιτικούς.


Δημιουργοί του είναι η ομάδα πίσω από την ιταλική σειρά "Gomorrah", που περιλαμβάνει τους Stefano Sollima, Roberto
Saviano, Leonardo Fasoli και Stefano Bises, οι οποίοι υπογράφουν και το σενάριο μαζί με τους Mauricio Katz, Max Hurwitz
και Maddalena Ravagli, βασισμένοι στο ομώνυμο βιβλίο του Roberto Saviano.

Πρωταγωνιστούν οι Gabryel Byrne, Andrea Riseborough, Dane DeHaan, Tcheky Karyo, Giuseppe De Domenico,
Harold Torres, Francesco Colella.

Η σειρά αποτελείται από οκτώ επεισόδια, και θα κάνει πρεμιέρα στις 6 Μαρτίου, μέσα από το Amazon.






 
Last edited by a moderator:

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,328
Utopia..
Θα πω στον διαχειριστή να το ανοίξει..

Συνήθως τα αφήνει κλειστά μέχρι να ξεκινήσει μία σειρά.. :cool:
 

yan73

Senior Member
25 September 2007
638
Παρα πολυ καλη, ειδικα τα κομματια στην Ιταλια ειναι σαν να βλεπεις Κρητη (και οχι μονο λογω τοπιων...).
 

manolara

AVClub Enthusiast
3 February 2009
922
ΒΥΡΩΝΑΣ
την είδα και εγώ, πολύ καλή και πολύ καλά ηχητικά επενδεδυμένη.
θα βγεί και δεύτερος κύκλος?
 

Stergios Giotas

AVClub Enthusiast
4 November 2006
833
Εγώ, πάντως, με συνδρομή Amazon και χωρίς VPN, πάω να δω τη σειρά και μου βγάζει μήνυμα ότι δεν είναι δυνατή η θέαση λόγω γεωγραφικού περιορισμού.
 

Xmoran

AVClub Enthusiast
7 February 2011
1,094
Ν. ΣΜΥΡΝΗ
Σήμερα θα δω το 8ο και τελευταίο επεισόδιο. Και είναι εξαιρετική σειρά !! Πολύ καλή σκηνοθεσία, άψογη ροή, καλές ερμηνείες και υπέροχη φωτογραφία, ιδίως στα τοπία της Καλαβρίας (Ιταλία) είναι μαγεία....
Μακάρι να υπάρξει και 2ος κύκλος και να είναι τουλάχιστον ισάξιος του 1ου.
 

avpap

Μέλος Σωματείου
30 September 2011
9,571
Αθηνα
Από τις καλύτερες σειρές του 2020 για εμένα. Ίσως όσοι είχαν δεν πολλές σαιζόν narcos, να είχαν βαρεθεί το συγκεκριμένο αντικείμενο, αλλά εγώ δεν είχα δει ποτέ δεν είχα τέτοιο προβλήμα.

Το 8αρι στο IMDb νομίζω αδικεί την σειρα.
 

NassosT

Supreme Member
17 June 2006
4,686
Από τις καλύτερες σειρές του 2020 για εμένα. Ίσως όσοι είχαν δεν πολλές σαιζόν narcos, να είχαν βαρεθεί το συγκεκριμένο αντικείμενο, αλλά εγώ δεν είχα δει ποτέ δεν είχα τέτοιο προβλήμα.

Το 8αρι στο IMDb νομίζω αδικεί την σειρα.

Συμφωνώ απόλυτα. Είναι δε μια κλάση πάνω από Narcos, ειδικά από τη 2η σεζόν του και μετά.