Καλή συνέχεια φίλοι της κατηγορίας (Μουσική Κιν/φος κλπ)

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,333
Αγαπητοί φίλοι
Για προσωπικούς λόγους δεν μπορώ πλέον να συνεχίσω την διαχείριση της κατηγορίας.

Σας ευχαριστώ για την συμμετοχή σας στην κατηγορία
 

Skakinen

AVClub Fanatic
22 November 2006
10,037
Αθήνα
Δημήτρη σ'ευχαριστούμε και για τις Διαχειριστικές σου υπηρεσίες αλλά πρωτίστως για το πολύ μεγάλο μερίδιο που είχες στο να στηθεί αυτή η αξιοθαύμαστη και μάλλον ανεπανάληπτη διαδικτυακή γωνιά. Μιλάω για την Μουσική Κατηγορία του AvClub.

:ernaehrung004:
 

SR-71

AVClub Fanatic
15 December 2010
46,582
Kashyyyk stratosphere - 100,000 ft
Αμα φυγεις .... δεν εχω κανενα κινητρο να ακουω μουσικη .... ΠΡΟ τον 1974 :nounder:
Θα μεινω για παντα ... μουσικα απαιδευτος και ακαλλιεργητος.

Φευγεις εσυ, εχει χαθει και ο Spartiatis .... ρημαζουμε !
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,798
Αθήνα-Κέντρο
Δεν νομίζω να φεύγει ο Δημήτρης από την Μουσική Κατηγορία.

Απλά δεν θα είναι διαχειριστής.

Μη σας πώ και πιό χαλαρός.

Σε ευχαριστούμε πάντως για όσα έκανες εδώ και όσα πρόκειται να κάνεις στο μέλλον.
 

mdvq

Μέλος Σωματείου
20 June 2006
9,387
Πειραιας
Ωχ.... ποσταρισα Παντελιδη ,δεν με μπαναρανε, και πηρε των οματιων του ο ανθρωπος:D
Καλή συνέχεια φιλαρακι,σε ευχαριστούμε πολυ:award:
 

grio

Αν. Γενικός Διαχειριστής
Staff member
16 March 2011
4,292
Αθήνα
Δημήτρη,

δεν μου αρέσουν οι χαιρετούρες, ειδικά όταν αφορούν ανθρώπους που δεν μπορείς, ούτε τους αξίζει να τους ξεπετάξεις με δυό αράδες...

Παρόλα αυτά αφού ανοίχτηκε νήμα, να σου ευχηθώ τα καλύτερα για τη συνέχεια και να σ' ευχαριστήσω για την μέχρι τώρα προσφορά σου.
Ελπίζω να παραμείνεις κοντά μας το ίδιο ακμαίος, ανεξάντλητος και βοηθητικός προς όλους μας!
 

Simos.I

Moderator
Staff member
17 June 2006
25,403
Land of Dystopia
Δημήτρη,

δεν μου αρέσουν οι χαιρετούρες, ειδικά όταν αφορούν ανθρώπους που δεν μπορείς, ούτε τους αξίζει να τους ξεπετάξεις με δυό αράδες...

Παρόλα αυτά αφού ανοίχτηκε νήμα, να σου ευχηθώ τα καλύτερα για τη συνέχεια και να σ' ευχαριστήσω για την μέχρι τώρα προσφορά σου.
Ελπίζω να παραμείνεις κοντά μας το ίδιο ακμαίος, ανεξάντλητος και βοηθητικός προς όλους μας!

ο Γρηγόρης ταπε όλα, σέβομαι την απόφαση του υπέρηχα, άλλωστε κάπου εδώ κοντά θα τριγυρίζει μαζί με τον Carlos
 

kbouk

Super Moderator
Staff member
8 January 2010
21,935
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Απάντηση: Re: Καλή συνέχεια φίλοι της κατηγορίας (Μουσική Κιν/φος κλπ)

Καλή συνέχεια Δημήτρη.
 

Haagenti

AVClub Fanatic
18 November 2006
16,515
Ministry Of Silly Walks
Το κόκκινο του chief και το πράσινο του υπερμυγα..Το κίτρινο για μένα. Μουαχ.
Chief ότι λέει το τραγούδι..Μη σε νοιάζει για τα υπόλοιπα.