Philips Fidelio X3

Panoramix

Moderator
Staff member
31 January 2012
11,407
Θεσσαλονίκη
Αν καταφέρουν να κρατήσουν τη παραμόρφωση πιο χαμηλά από τα Χ2 και μαζέψουν λίγο και τη γλυκοζεστομπασοκατάσταση θα είναι σοβαρό ευτύχημα. Τα Χ2 είχαν πολλά θετικά. Σημαντικότερο εκ των οποίων η πελώρια σκηνή.
 

dimmanoukas

AVClub Enthusiast
11 March 2009
900
ΑΘΗΝΑ
Να προσθέσω την ευκολία οδήγησης από οποιαδήποτε πηγή, την μεγάλη άνεση παρά το αυξημένο βάρος και την εξαιρετική ποιότητα υλικών και συναρμογής.
Σίγουρα το άκουσμα είναι κάπως βαρύ και ταιριάζει σε συγκεκριμένα ακούσματα, αλλά είναι εξαιρετικά για ταινίες.
 

Tripokaridos

New member
25 September 2020
6
Απάντηση: Re: Philips Fidelio X3

Μακαρι.να φτιαξουν την παραμόρφωση στο μπάσο , μακαρι να φτιαξουν και το δερμα στην ακρη της στεκας .

Αληθεια γιατι το μεγαλο soundstage ειναι προτέρημα και μονο ? Το διαβαζω αρκετα και μου κανει εντύπωση. Γιατι οχι το κανονικο soundstage να ειναι προτέρημα η το μικρο ? Περνανε αρκετα ακουστικα απο το μυαλο μου με θαυμασιο ηχο και μικρο soundstage που νιωθεις οτι ολα ειναι μπροστα σου. Προσωπικα αναλογα την όρεξη και την χρηση μου αρέσουν ολες οι επιλογες. Απλα δεν μπορω να δω το κανονικο η μικρο soundstage ως αρνητικο η θετικο. Πχ τα hd25 που λατρευουν αρκετοί αν ειχαν μεγαλο soundstage δεν νομιζω οτι θα ηταν το ιδιο άμεσα γρηγορα στακατα και in your head.