TASCAM cd player !!!

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

john gabriel

AVClub Enthusiast
Kαλησπερα και χρηστος ανεστη να ειμαστε καλα για να την παλεψουμε !!!! θελω να κανω μια ερωτησουλα εάν θελω να αγορασω ένα απλο προσιτο cd player ξερω ότι λεω αστεια αλλα επειδή είμαι από τους τυπους που δεν ΓΟΥΣΤΑΡΩ τα αυλα μεσα ,αλλα και από την άλλη βλεπω ότι πολλες εταιρειες δεν βγαζουν αρκετη γκαμα προιωντων και επειδή βλεπω ότι στην οικονομικη κατηγορια δεν υπαρχει κατι που να βγαζει ματι λεω μηπως ένα Tascam 200 απλο θα εκανε δουλιτσα η θα πρεπει να ανεβω επιδεδο τιμης !!! τι λετε από θεμα ποιοτητας και αξιοποιστιας αξιζει το κοπο !!! η να παω απευθειας σε ένα Marantz να κανω την δουλιτσα μου !!!! -bye-ακουω προτασεις είμαι ακουω τα παντα !!!
 

Sonus Naturalis

Μέλος Σωματείου
12 July 2009
9,089
Αθήνα, Ηλιούπολη
Ναι, θα κάνει δουλειά και πολύ καλά. Σε συνδυασμό με εξωτερικό DAC μάλιστα θα απογειωθεί.
Εφ' όσον το βρεις, βέβαια.
Εδώ η αντιπροσωπεία το αναφέρει ως μη διαθέσιμο.
 
Last edited by a moderator:

john gabriel

AVClub Enthusiast
Ναι, θα κάνει δουλειά και πολύ καλά. Σε συνδυασμό με εξωτερικό DAC μάλιστα θα απογειωθεί.
Εφ' όσον το βρεις, βέβαια.
Εδώ η αντιπροσωπεία το αναφέρει ως μη διαθέσιμο.

Σε ευχαριστω φιλε μου σε καποια μαγαζια που εχω κοιταξει υπαρχει αλλα το μη διαθεσιμο σημαινει ότι δεν θα ξανα-βγει στην παραγωγη? θα δουμε παντως εμφανισιακά που αρεσει παρα πολύ θα δουμε !!!-bye-
 
Last edited by a moderator:

mdvq

Μέλος Σωματείου
20 June 2006
9,388
Πειραιας
Από ηχο μην περιμένεις σπουδαία πράγματα.
Γιατί δεν πας στην σίγουρη λύση της marantz?
Εγω πήρα το Tascam επειδή μου αρέσουν τα επαγγελματικά και πιστεύω οτι ,όλο και λίγο πιο πολύ αντοχή θα έχουν στα δύσκολα.
Το laser όμως αν γεράσει ο φακός του, ότι και να πάρεις τον ....ήπιες!
 
Last edited by a moderator:

vlad66

Moderator
Staff member
29 October 2017
14,767
Αγιοι Αναργυροι
παιδιά, "λείανα" λίγο τον τίτλο του νήματος για να μην "φωνάζει" ..τόσο πολύ..
τα κείμενα δεν τα ακούμπησα.
:ernaehrung004:
 

mirage

Senior Member
2 March 2008
390
Αθήνα συνήθως...
Γιατι να το πάρει από Γερμανικό κατάστημα?

Αν ψάξει κάποιος στο skroutz υπάρχει Ελληνικό κατάστημα που το έχει και με λιγότερα χρήματα...
Δεν το ανεβάζω για να μην θεωρηθεί διαφήμιση.
 

mdvq

Μέλος Σωματείου
20 June 2006
9,388
Πειραιας
Χμμμ...καλύτερα τηλέφωνο πρώτα, γιατί πολύ αμφιβάλω αν υπάρχουν.
Ασε τι γράφουν στο site (εδώ ετοιμοπαραδοτο γράφει και δεν υπαρχει...προσωπικη εμπειρία)
Μακάρι να το βρει!
 

mirage

Senior Member
2 March 2008
390
Αθήνα συνήθως...
Ένα τηλέφωνο δεν βλάφτει....αν και τα τελευταία χρόνια διαφορές "εξυπνάδες" του παρελθόντος έχουν μειωθεί κατά πολύ στο θέμα των ηλεκτρονικών αγορών.