Σπασμένη τηλεόραση LG 55UM7100

Geopets

New member
8 May 2020
3
Καλησπέρα παιδιά!!!αγορά προ 20 ημερών από μεγάλη αλυσίδα καταστημάτων της τηλεόρασης που αναφέρω...εστάλη σπίτι μου στις 25/04 σπασμένη!!!το κουτί άθικτο...το πάνω μερος της τηλεόρασης είχε 2 μεγάλα σπασιματα...δεν την έβγαλα καν από το κουτί...μόνο το πάνω φελιζολ έβγαλα...καλώδια , βάση κτλ δεν τα ακουμπησα καν...μετά από αλλεπάλληλα τηλέφωνα ήρθαν οι τεχνικοί και την παρέλαβαν από το σπίτι..έχουν περάσει 10 ημέρες και καμμία ενημέρωση...τους έχω πάρει άπειρα τηλέφωνα και στο σέρβις μου λένε πως έχουν στείλει την αναφορά στην LG και απορούν και αυτοί γιατί τέτοια καθυστέρηση...τι άλλο να κάνω;;;;;;
 

papasouzakias

Moderator
Staff member
13 May 2009
4,523
Να ζητήσεις νέα τηλεόραση. Μη σου πούνε επισκευή της σπασμένης και το δεχτείς. Από τη μεγάλη αλυσίδα ήρθαν ή από την LG;
 

Geopets

New member
8 May 2020
3
Οι τεχνικοί από την LG...αντιπροσωπεία δηλαδή...το θέμα είναι πως δεν έχουν πάρει κάποια απόφαση...δεν έχει απαντήσει η LG ακόμα παρόλο που έχει φύγει το report από τους τεχνικούς...είμαι στο σκοτάδι στην ουσία...και είναι πολλές οι ημέρες...
 

Geopets

New member
8 May 2020
3
Έχει κανείς παρόμοια εμπειρία;;;πόσο μπορεί να τραβήξει αυτό;;;και τι άλλο μπορώ να κάνω;;;