Balanced καλώδιο για Hifiman 4xx massdrop

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Vasilis21

Established Member
12 April 2014
249
Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα την βοήθεια και τις προτάσεις σας αναφορικά με τον τίτλο του θεματος για την εύρεση balanced καλωδιου για τα Hifiman 4xx massdrop που να καταλήγει σε 2.5mm.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

tonal

Moderator
Staff member
29 September 2006
2,861
Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα την βοήθεια και τις προτάσεις σας αναφορικά με τον τίτλο του θεματος για την εύρεση balanced καλωδιου για τα Hifiman 4xx massdrop που να καταλήγει σε 2.5mm.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Έχω τα HE4xx και επειδή το μαμά καλώδιο δεν μου γέμιζε καθόλου το μάτι (κοντό, γωνιακό βύσμα με αντάπττορα από 3.5 σε 6.3) είχα παρει ένα από εδώ πριν καλά καλά παραλάβω από massdrop.

Από τον συγκεκριμένο πωλητή είχα αγοράσει ένα ζευγάρι Κ702 μεταχειρισμένα και αντί για το μαμά καλώδιο μου είχε στείλει ένα δικό του
το οποίο μου είχε φανεί αρκετά ποιοτικό και καλοφτιαγμένο και αυτόςς ήταν και ο λόγος που τον ξαναπροτίμησα.
Πλέον όμως βλέπω πως δεν στέλνει Ελλάδα...
 

Vasilis21

Established Member
12 April 2014
249
Έχω τα HE4xx και επειδή το μαμά καλώδιο δεν μου γέμιζε καθόλου το μάτι (κοντό, γωνιακό βύσμα με αντάπττορα από 3.5 σε 6.3) είχα παρει ένα από εδώ πριν καλά καλά παραλάβω από massdrop.

Από τον συγκεκριμένο πωλητή είχα αγοράσει ένα ζευγάρι Κ702 μεταχειρισμένα και αντί για το μαμά καλώδιο μου είχε στείλει ένα δικό του
το οποίο μου είχε φανεί αρκετά ποιοτικό και καλοφτιαγμένο και αυτόςς ήταν και ο λόγος που τον ξαναπροτίμησα.
Πλέον όμως βλέπω πως δεν στέλνει Ελλάδα...

Tonal σε ευχαριστώ κρίμα που δεν στέλνει Ελλαδα θα το ψάξω περισσότερο λογικά κάτι θα βρω!!!