ΠΩΛΗΣΗ Bass Shakers [Θεσ/νικη]

asteroulis

New member
8 October 2010
20
Thess
Χαιρετώ την παρέα.

Ελπίζω να ξεκινώ στην σωστή κατηγορία.

Πωλούνται μεταχειρισμένα τα εξής bass shakers (αθορυβα subwoofer) τα οποια μεταφερουν απευθειας δονηση , και μπορουν να αποδώσουν εως και 5Hz αναλογως του μοντελου φυσικα!

Buttkicker Concert (2 Ohm / 1500watt ) . Προκειται για θηρια φυσικα . 4 Τεμαχια , στα 230 έκαστο

Buttkicker LFE (4 Ohm / 1500watt ) . Αντιστοιχο αλλα σε 4 Ohm. 1 Τεμαχιο , 220

Buttkicker Mini LFE (4 Ohm / 250watt ) . Μικροτερο μοντελο 2τμχ . 80


Αυτα για την ώρα, δινονται σκέτα τα units χωρις ενισχυτές. Εγώ τα χρησιμοποίησα σε εξομοιωτή οδηγησης , ομως η αρχική τους εμπνευση είναι για home cinema. Για καθε καναμε ενα shaker απο τα μεγαλα ειναι αρκετο φυσικα. θα χρειαστει και απομονωση βεβαιως , για να μην τριζει ολο το πατωμα. Απο ετοιμες λυσεις εως DIY .
Φανταζομαι οτι γνωρίζετε περι τινος προκειται. Εαν δω οτι υπαρχου πολλές απορίες μπορω να παραθεσω περισσοτερες πληροφοριες.
Τα πραγματα βρισκονται θεσσαλονικη , αλλά μπορώ να στείλω παντου μετά απο καταθεση και μεταφορικα αγοραστη . Καθως δεν ειμαι πολυ ενεργος στο συγκεκριμενο φορουμ μπορειτε με μια αναζητηση να δειτε τις αξιολογησεις μου σε ελληνικο φορουμ τεχνολογιας οπου ειμαι πολυ δραστηριος σε πωλησεις για να βεβαιωθειτε για την φερεγγυοτητα μου. Όλα τα μυνηματα θα απαντηθουν βεβαίως. Θα παρακαλουσα να αποφυγουμε παζάρια. Φωτογραφίες μπορουν να δωθουν φυσικά σε καθε ενδιαφερομενο.

Ευχαριστω για την φιλοξενία!
 

asteroulis

New member
8 October 2010
20
Thess
IMG_20200606_110433.jpgIMG_20200606_110422.jpgIMG_20200606_110530.jpg

Χιλια συγγνωμη εψαξα αλλα δεν βρηκα πως να κανω edit το αρχικο μυνημα μου για να ειναι ομορφα και συμμαζεμενα. Εαν υπαρχει δυνατοτητα εκ μερους της διαχειρισης ή να μου υποδειξει καποιος πως γινεται θα το εκτιμουσα.


Ευχαριστω!