Monitor Audio bronze 50/100

john gabriel

AVClub Enthusiast
Καλησπερα στην παρεα ηθελα να ρωτησω εαν εχει ακουσει καποιος την καινουργια σειρα της monitor audio τα καινουργια bronze 50 και 100 τα οποια αντικατεστησαν το 1,2 !!! αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι η τιμη τους που ειναι παρα πολυ τιμια και το γεγονος οτι το μεγαλυτερο μοντελο εφοδιαζεται με 8 γουφερ!!! ειχα αρκετα χρονια να δω ηχειο βασης με 8 γουφερ και σε λογικη τιμη και να ειναι ευαισθητο και ευκολοδηγητο !!! καθε αποψη δεκτη !!!:2thumb22sup:
 

john gabriel

AVClub Enthusiast
ο αόρατος λέει για 8 τεμάχια, ο j.g. για 8 ίντσες....
Ε ρε γέλια......

Μηπως δεν εγινα κατανοητος ?? μιλαω για τα monitor 100 που εχουν 8 ιντσο γουφερακι και ειναι και σε προσιτη τιμη , ο αορατος πως καταλαβε για τεμαχια σορρυ αλλα μπερδευτικα και εγω τωρα !!!-bye-
 

vlad66

Moderator
Staff member
29 October 2017
14,950
Αγιοι Αναργυροι
Μηπως δεν εγινα κατανοητος ?? μιλαω για τα monitor 100 που εχουν 8 ιντσο γουφερακι και ειναι και σε προσιτη τιμη , ο αορατος πως καταλαβε για τεμαχια σορρυ αλλα μπερδευτικα και εγω τωρα !!!-bye-

μπα, και ο αόρατος για ίντσες κατάλαβε.. εγώ είπα να "τρολάρω" λιγάκι μιας και δεν το διευκρινίζεις... γράφε 8" για να το πιάνουμε αμέσως και εμείς τα γερόντια...