Ηρθε και η ώρα για αλλαγή τηλεοράσης

fg102

Established Member
29 June 2006
107
ATHens MAROUSI
Καλήμερα ! Εν όψη playstation 5 ήρθε και η ώρα για αλλαγή τηλεοράσεις. Βλέποντας ότι έχει σχεδόν 2 χρονιά που έχει κυκλοφορήσει και την έχετε δουλέψει αρκετά θα την ξαναπερνατε δεδομένου πλέον ότι η τιμή ειναι στα 750 περίπου για την 55inc .Η χρήση θα ειναι περιστασιακά playstation .netflix kodie ktl .Δεν με ενδιαφέρει να ειναι ότι πιο τελευταίο έχουν περάσει αυτά τα χρονιά.
 

AlexandrosQV

Senior Member
9 September 2007
373
Re: Sony KD XF9005 : Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια

Καλήμερα ! Εν όψη playstation 5 ήρθε και η ώρα για αλλαγή τηλεοράσεις. Βλέποντας ότι έχει σχεδόν 2 χρονιά που έχει κυκλοφορήσει και την έχετε δουλέψει αρκετά θα την ξαναπερνατε δεδομένου πλέον ότι η τιμή ειναι στα 750 περίπου για την 55inc .Η χρήση θα ειναι περιστασιακά playstation .netflix kodie ktl .Δεν με ενδιαφέρει να ειναι ότι πιο τελευταίο έχουν περάσει αυτά τα χρονιά.

Στα 750 ναι, είναι πολύ καλή επιλογή.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

fg102

Established Member
29 June 2006
107
ATHens MAROUSI
Re: Sony KD XF9005 : Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια

Βέβαια όλα είναι θέμα τσέπης γιατί και εγώ τα ήξερα αυτά και ήθελα να πάρω την 9505 αλλά η τσέπη μπορούσε έως την 9005. Οπότε την πήρα και με τα συν και τα πλην μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένος.
Φωτιές μου έβαλες και τελικά πήρα και xg9505 σαν πιο future proof χώρις να την πληρώσω χρυσή.899 πλαίσιο
 

user2726

Inactive User
7 September 2008
641
Re: Απάντηση: Sony KD XF9005 : Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια

ξερα πόσες "τηλεοράσεις" θα αγοράσεις??
 

panagis1989

Established Member
16 November 2019
212
Απάντηση: ήρθε και η ώρα για αλλαγή τηλεοράσεις

Καλήμερα ! Εν όψη playstation 5 ήρθε και η ώρα για αλλαγή τηλεοράσεις. Βλέποντας ότι έχει σχεδόν 2 χρονιά που έχει κυκλοφορήσει και την έχετε δουλέψει αρκετά θα την ξαναπερνατε δεδομένου πλέον ότι η τιμή ειναι στα 750 περίπου για την 55inc .Η χρήση θα ειναι περιστασιακά playstation .netflix kodie ktl .Δεν με ενδιαφέρει να ειναι ότι πιο τελευταίο έχουν περάσει αυτά τα χρονιά.

Φαντάζομαι μιλάς για την 55 XF9005. Επιβεβαίωσε μου ότι ειμαι καλός μάντης.
 

fg102

Established Member
29 June 2006
107
ATHens MAROUSI
Re: Ηρθε και η ώρα για αλλαγή τηλεοράσεις

Η τηλεόραση που έλεγα αρχικά ήταν η 55XF9005 άλλα τελικά πήρα την 55XG9505 .Κάποιο μπέρδεμα έχει γίνει και μπέρδεψα τα threads και γράφω ότι να ναι.