Creative Stage 2.1

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Geoav75

AVClub Addicted Member
12 April 2011
1,597
Πωλειται το Soundbar του τιτλου (λογω αναβαθμισης) σε αριστη κατασταση, αγορασμενη απο Creative Store (Pan-European) Φεβρουαριο του 19, χωρις κουτι.
50 ευρω χερι με χερι (ειμαι Αργυρουπολη).
Σε περιπτωση αποστολης, μεταφορικα του αγοραστη.
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Παρακαλώ πολύ φωτογραφία του δικού σας προιόντος προς πώληση, είναι υποχρεωτικό απ τους κανονισμούς αλλά θα βοηθήσει και την αγγελία σας, ευχαριστώ.
 

Geoav75

AVClub Addicted Member
12 April 2011
1,597
Παρακαλώ πολύ φωτογραφία του δικού σας προιόντος προς πώληση, είναι υποχρεωτικό απ τους κανονισμούς αλλά θα βοηθήσει και την αγγελία σας, ευχαριστώ.

Προσπαθω εδω και ωρα αλλα δεν τα εχω καταφερει.
Ελπιζω με λινκς να γινεται δουλεια
https://imgur.com/CKkWdGh
https://imgur.com/S6S5nu1



 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ανεβάζεις σ ένα ξένο host τη φωτό και μετά κάνεις αντιγραφή το url απ αυτή και πατάς εδώ το εικονίδιο με τη φωτό και κάνεις επικόλληση, παράδειγμα ξένου host image είναι το imgur, εμένα μ έχει βολέψει αφάνταστα.
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Μια χαρά είναι και το λινκ αλλά υστερούν λίγο σε ποιότητα, όπως και να χει είσαι οκ οπότε σου εύχομαι καλή επιτυχία.
 

Geoav75

AVClub Addicted Member
12 April 2011
1,597
Ανεβάζεις σ ένα ξένο host τη φωτό και μετά κάνεις αντιγραφή το url απ αυτή και πατάς εδώ το εικονίδιο με τη φωτό και κάνεις επικόλληση, παράδειγμα ξένου host image είναι το imgur, εμένα μ έχει βολέψει αφάνταστα.

Ναι αυτο ηξερα κι εγω και το προσπαθησα αρκετες φορες αλλα καθε φορα που παταω το οκ αφου βαλω το λινκ απο το Imgur δε γινεται τπτ. Ισως να φταιει ο chrome παλι. Θα το δοκιμασω και με firefox.
Τα links που εβαλα παραπανω ειναι οκ?
 

K.ROMPOTIS

AVClub Fanatic
22 August 2009
10,924
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Ναι αυτο ηξερα κι εγω και το προσπαθησα αρκετες φορες αλλα καθε φορα που παταω το οκ αφου βαλω το λινκ απο το Imgur δε γινεται τπτ. Ισως να φταιει ο chrome παλι. Θα το δοκιμασω και με firefox.
Τα links που εβαλα παραπανω ειναι οκ?

Ναι σου το γραψα πιο πάνω, μια χαρά είσαι.
 

Geoav75

AVClub Addicted Member
12 April 2011
1,597
Μπορει να κλεισει, πωληθηκε εκτος φορουμ. Ευχαριστω :)