Αντικατάσταση oppo 93

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

agrino

Senior Member
13 November 2008
454
Καλημέρα! Θα ήθελα τη βοήθεια σας, καθώς μάλλον έχω μείνει πολύ πίσω. Μετα την αγορα μιας 4κ tv θέλω να αναβαθμισω και την πηγή. Μεχρι τωρα τα έπαιζα όλα από oppo 93 (επάνω σε έναν marantz 5011) χωρίς κανένα πρόβλημα. Το βασικό είναι ότι το oppo εκανε άριστα και τη δουλειά του cd player. Πως θα μπορούσα να αντικαταστήσω το oppo με ένα ή με δύο μηχανήματα ώστε να έχω media player (4κ, dolby vision, iso κλπ) αλλά και μουσική. Η μελλοντική αγορά ενός ps5 για τα παδιά δεν ξέρω αν θα βοηθούσε... Ευχαριστω πολύ
Yγ. Αν το έβαλα σε λάθος section να μετακινηθεί ή να διαγραφεί
 

Panoramix

Moderator
Staff member
31 January 2012
11,377
Θεσσαλονίκη
Αν το oppo σενεχιζσι ακαθεκτο, και αφου σε ικανοποιει για τη μουσικη θα την παιζεις απο εκει.
Απο εκει και πέρα, σε ενδιαφερει η αγορα 4κblue ray ή θα παιζεις μονο αυλα-streaming?
 

agrino

Senior Member
13 November 2008
454
Αν το oppo σενεχιζσι ακαθεκτο, και αφου σε ικανοποιει για τη μουσικη θα την παιζεις απο εκει.
Απο εκει και πέρα, σε ενδιαφερει η αγορα 4κblue ray ή θα παιζεις μονο αυλα-streaming?

καλησπέρα! Συμφωνω για τη μουσική για τις ταινίες όμως? Τα περισσότερα αυλα εκτός και καθίσει κανένα δισκάκι. Το ps5 μήπως θα μπορούσε να πάιξει αυτό τον ρόλο? του media player