Αγορά dolby atmos soundbar

KostasPeraia4

New member
3 December 2018
74
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι κάτοχος της oled c9 55'' και αποφάσισα να αναβαθμίσω τον ήχο της με μία ηχόμπαρα ενόψει black friday. Δυστυχώς δεν έχω ιδιαίτερες γνώσεις όσο αφορά τον ήχο και έτσι δυσκολεύομαι στο να καταλήξω σε κάποια συγκεκριμένη soundbar. Αυτή που έχω βάλει στο μάτι είναι η https://www.mediamarkt.gr/product/t...ome-cinema/soundbars/samsung-hw-q70-t/1512545 η οποία όπως βλέπω είναι ίσως η πιο value for money στα λεφτά της. Έχετε να προτείνετε κάποια εναλλακτική λύση; Επίσης αν υπάρχει κάποιος κάτοχός της, αν μπορεί ας γράψει ένα mini review
 

Lobo10

Supreme Member
23 May 2012
3,886
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι κάτοχος της oled c9 55'' και αποφάσισα να αναβαθμίσω τον ήχο της με μία ηχόμπαρα ενόψει black friday. Δυστυχώς δεν έχω ιδιαίτερες γνώσεις όσο αφορά τον ήχο και έτσι δυσκολεύομαι στο να καταλήξω σε κάποια συγκεκριμένη soundbar. Αυτή που έχω βάλει στο μάτι είναι η https://www.mediamarkt.gr/product/t...ome-cinema/soundbars/samsung-hw-q70-t/1512545 η οποία όπως βλέπω είναι ίσως η πιο value for money στα λεφτά της. Έχετε να προτείνετε κάποια εναλλακτική λύση; Επίσης αν υπάρχει κάποιος κάτοχός της, αν μπορεί ας γράψει ένα mini review
Jbl 9.1 στα 700 ευρώ τρομερή από 1000

Οι μπάρες κατασκευαστών TV παίζουν ότι να ναι..

Προχώρα άφοβα..

Μπορείς να μπεις και στο σκρουτζ για την αξιολόγηση μου.

Σταμάτης

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

KostasPeraia4

New member
3 December 2018
74
Δυστυχώς δεν μπορώ να ανέβω τόσο οικονομικά, κάποια άλλη πιο προσιτή λύση γύρω στα 500 ευρώ;
 

Lobo10

Supreme Member
23 May 2012
3,886
Re: Απάντηση: Αγορά dolby atmos soundbar

Δυστυχώς δεν μπορώ να ανέβω τόσο οικονομικά, κάποια άλλη πιο προσιτή λύση γύρω στα 500 ευρώ;
Δεν θα πάρεις atmos σε αυτά τα χρήματα..Αλλά ένα τίμιο soundbar με καλές χαμηλές (καλό sub δηλαδή)..


Είναι σε προσφορά η 5.1 surround της jbl..

Νομίζω ότι σε αυτά τα χρήματα θα σε αποζημιώσει..
fa59d70b60fe69a5ade5d629720b19ae.jpg


Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk