Cyberpunk 2077

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,472
Εκεί ψηλά.....
Cyberpunk-2077.jpg






 
Last edited by a moderator:

Lobo10

Supreme Member
23 May 2012
3,879
Re: Απάντηση: Cyberpunk 2077

Όλο στο βούρκο θα είμαστε σύντομα.
Αν βρούμε καλή τιμή εννοείται..

8 χρόνια δουλεύουν το παιχνίδι και πέρα από την καθυστέρηση δεν θα είναι optimized για τις νέες κονσόλες..

Αν είναι δυνατόν

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
17 June 2006
23,575
Αθήνα
Απάντηση: Xbox Series X/S

Τόσο καλό είναι πιά αυτό το Cyberpunk; Δεν μ' ενθουσιάζει αυτά που έχω δει στο youtube. Κλασσικό στόρυ συμμοριοκατάστασης σε συγχρονη πόλη.
 

MakisM

Μέλος Σωματείου
12 May 2009
5,338
Re: Απάντηση: Xbox Series X/S

Τόσο καλό είναι πιά αυτό το Cyberpunk; Δεν μ' ενθουσιάζει αυτά που έχω δει στο youtube. Κλασσικό στόρυ συμμοριοκατάστασης σε συγχρονη πόλη.
Για το παιχνίδι δεν γνωρίζω αλλά στον ήχο θα πρέπει να είναι super υποστηρίζει native Dolby atmos .
Συμμοριοκατάσταση ;:flipout:
 

Lobo10

Supreme Member
23 May 2012
3,879
Re: Xbox Series X/S

Τόσο καλό είναι πιά αυτό το Cyberpunk; Δεν μ' ενθουσιάζει αυτά που έχω δει στο youtube. Κλασσικό στόρυ συμμοριοκατάστασης σε συγχρονη πόλη.
Τάσο μία μιλάς για "2 χέρια",μία για "συμμοριοκατάσταση" , θα τα τα διαβάζει και κανένας σοβαρός gamer (εγώ δεν είμαι) και θα αυτοκτονήσει με αυτά που λες..



Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μια χαρά το αναφέρει, στο 11:00. Νατίφ 4Κ είναι και στα δύο next gen μηχανάκια, με πανομοιότυπα visuals.
Κάτσε να κυλήσει λίγο ο καιρός με τις νέες κονσόλες στα χέρια των developers, να βγει και κανένα σοβαρό next gen game και θα δούμε διαφορές..

Αυτά που έχουν βγει εως τώρα δεν τα λες και next gen..

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Last edited by a moderator:

Lobo10

Supreme Member
23 May 2012
3,879
Re: Απάντηση: Xbox Series X/S

Πήξαμε στα ίδια και στα ίδια βλέπω εγώ. Περιμένουμε μια φορά στα δέκα χρόνια ένα Skyrim και ένα RedDeadRedemption
Δεν γίνεται να μη βγάλουν καλά games για όλα τα γούστα μέσα στα επόμενα 2 χρόνια..

Αν συνεχίσουν τα remastered και τα γυαλίσματα θα είναι τραγικοί με τόσο δυνατά μηχανήματα..

Το πρόβλημα στη βιομηχανία του gaming τα τελευταία 3 χρόνια είναι ότι πάει σφαίρα το multi-player και δεν βγαίνουν πολλά δυνατά campaign παιχνίδια..

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

tiniakos

AVClub Fanatic
7 August 2007
16,146
Τήνος / Ελλάς
Είδα ότι μπορεί να το παίξεις και με το GeForce now που είναι συνδρομητική cloud υπηρεσία αν δεν κάνω λάθος και υποστηρίζεται και στη χώρα μας.
 

Lobo10

Supreme Member
23 May 2012
3,879
Re: Απάντηση: Cyberpunk 2077

Είδα ότι μπορεί να το παίξεις και με το GeForce now που είναι συνδρομητική cloud υπηρεσία αν δεν κάνω λάθος και υποστηρίζεται και στη χώρα μας.
Σε pc?

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

SR-71

AVClub Fanatic
15 December 2010
46,582
Kashyyyk stratosphere - 100,000 ft
Μου χουν βγει τα ματια απο την ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΑ στο αστικο τοπιο !!!!
Οι πιθανοτητες ειναι οτι δεν θα το παιξω ποτε (δεν εχω το hardware)
αλλα νομιζω οτι ΗΔΗ ποσταρω μπολικα stills και concept arts απ'αυτο
στο Fiction Art (στην ενοτητα του Πολιτισμου).

(Εχω την εντυπωση οτι ο μουσατος ειναι .... Γουκας καραβαμμενος !)