ΠΩΛΕΙΤΑΙ PIONEER KURO PDP-LX5090H + ΗΧΩΜΠΑΡΑ ΑΡΙΣΤΗ.

morfeas123

New member
14 January 2015
8
Χαιρετε.δινω την τηλ του τιτλου σε υπεραριστη κατασταση.μαζι με τη γνησια ηχομπαρα της χωρις το stand.η τηλεοραση ηταν για χρονια σε καλοκαιρινη εξοχικη κατοικια δεν εχει δουλεψει παρα τους τελαιταιουσ μηνες που την ειχα στην κυρια κατοικια και ο μονο λογος που την δινω ειναι γιατι εχω αλλη μια 60 ιντσων που αποφασισα να κρατησω εκεινη .στην ουσια ειναι σαν καινουργια με λιγοτερο απο 1000 -1200 ωρες.η εικονα δεν παρουσιαζει ιχνος προβληματος τυπου burn in η κοκκινηλες σε μαυρο και εχει πραγματικα πολυ φωτινο πανελ.ειναι πραγματικα τελεια και πολυ μεγαλη ευκαιρια για καποιον θαυμαστη του συγκεκριμενου μοντελου,πρωσοπικα προτιμω να βλεπω στην kuro παρα στην  4k tv που εχω.δεν υπαρχει το κουτι της αλλα θα ντυθει σαν αστακος σε αλλη κουτα 65αρας και αποστολη απο επαρχια με μεταφορικη για αθηνα.για φωτος και βιντεακι αν θελετε στο viber στο .... γιωργος.οι φωτος ειναι απο προχτες σημετα ειναι τυλιγμενη ετοιμη για αποστολη.ΤΙΜΗ 350 με την ηχομπαρα μαζι.που απο μονη της αξιζει 100-150 ευρω.αποστολη με μεταφορικη 10ευρω για αθηνα.Ειναι πραγματικη ευκαιρια για οποιον δεν ενδιαφερει το 4κ αλλα θελει πραγματικα την τελεια εικονα σε HD.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΠΑΝΙΑ  να βρεθει kuro σε τετοια τιμη με λιγες ωρες και σε τετοια κατασταση.<em></em>
 
Last edited by a moderator:

morfeas123

New member
14 January 2015
8
Re: Απάντηση: ΠΩΛΕΙΤΑΙ PIONEER KURO PDP-LX5090H + ΗΧΩΜΠΑΡΑ ΑΡΙΣΤΗ.

καλημερσ και χρονια πολλα.σας εχω στειλει μην.