MP 4K (ΚΑΙ ΝΕΑ ΓΙΑ ΤΕΛΩΝΕΙΟ ΑΠΟ ΑΓΓΛΙΑ)

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

Λάκης

AVClub Fanatic
26 September 2007
13,820
Είμαι παντού
Εφτασε η ωρα να αντικαταστησω το:
https://www.mede8er.eu/en/index.php?d=600x3d
με καποιο πιο συγχρονο που να παιζει ανετα ολα τα βαρια αρχεια 4Κ.
Για τιμη δεν εχω αποφασισει ακομα που θα κινηθω αλλα,θελω να εχει οσο το δυνατον καλυτερο αποτελεσμα χωρις να ξεφευγει πολυ χρηματικα.
Καποιο Money Value οπως ηταν και το MED σε καλη τιμη αλλα και με καλη αποδοση.
Ισως μεχρι τα 200 και βλεπουμε,αν αξιζει να παω παραπανω.
Να εχει θυρα εθερνετ οπωσδηποτε.
:2thumb22sup:
 

Λάκης

AVClub Fanatic
26 September 2007
13,820
Είμαι παντού
Απάντηση: MP 4K

Ακριβουτσικο ειναι,αξιζει τα παραπανω χρηματα που ζηταει για παραδειγμα απ'το πιο πανω που προταθηκε;
 
17 June 2006
23,578
Αθήνα
Απάντηση: MP 4K

Εξαρτάται τις απαιτήσεις που έχει ο καθένας. Εγώ π.χ. ποτέ δεν θα έπαιρνα το nvidia λόγω μη υποστήριξης 3D. Ναι βλέπω ακόμα 3D και τ' απολαμβάνω.
 
18 June 2006
720
Re: Απάντηση: MP 4K

Το λέω γιατί αγόρασα το dune 4k Pro II την περασμένη εβδομάδα (από την Καλλιθέα) γιατί φοβόμουν τα τελωνεία. Τελικά τα ΕΛΤΑ πρέπει να φοβόμαστε
 
17 June 2006
23,578
Αθήνα
Απάντηση: Re: Απάντηση: MP 4K

Nαι,ισχυει,δεν θα υπαρχουν δασμοι.

Ναι αυτό είναι τα καλύτερο νέο από αυτή την κολοχρονιά. Τρελό γιαλαντζί brexit......πιο πολύ για να ελέγχουν καλύτερα ποιος μπαίνει και ποιος βγαίνει.
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,487
Εκεί ψηλά.....
Re: Απάντηση: MP 4K

Εξαρτάται τις απαιτήσεις που έχει ο καθένας. Εγώ π.χ. ποτέ δεν θα έπαιρνα το nvidia λόγω μη υποστήριξης 3D. Ναι βλέπω ακόμα 3D και τ' απολαμβάνω.

Αν δεν ενδιαφερει το 3d (αν και εχω αλλα δεν εχω καμια ορεξη γενικως) ειναι το shield το καλυτερο δηλαδη ?
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
90,487
Εκεί ψηλά.....
Re: MP 4K

Σε τι υπερτερει το Dune του Shield Pro ?

Δεν την εχω σε εκτιμηση την φιρμα ειχα παρει καποτε αρκετα παλια ενα απο τα πρωτα media players και μου ειχε βγαλει τα συκωτια...