Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2020 ?

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

keraki

AVClub Enthusiast
27 July 2009
1,257
Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2020 ?

Καλή Χρονιά και Χρόνια Πολλά σε όλους!

Απ'ότι βλέπω δεν έχει αναφερθεί κάπου στο φόρουμ μας το παρακάτω θέμα: Διάβασα κυρίως στο παρακάτω φόρουμ:

https://itechnews.gr/2020/12/apoktiste-simera-to-cosmote-tv-entelos-dorean-deite/

ότι και καλά η cosmote προσφέρει ως προωθητική ενέργεια τη δυνατότητα στο διάστημα 18/12/2020 - 06/01/2021 να ενεργοποιήσει κάθε συνδρομητής το cinema mini pack ή το sports mini pack (όχι όμως και τα δυο mini pack ταυτόχρονα) και για διάστημα 10 ημερών από την ενεργοποίηση.Επίσης αναφέρει ότι "Η υπηρεσία διατηρείται ενεργή για 10 ημέρες, από την ημερομηνία ενεργοποίησης. Μετά την λήξη της δωρεάν περιόδου η υπηρεσία τερματίζεται αυτόματα και δεν δύναται να ενεργοποιηθεί εκ νέου. " Όλα καλά και με τον τερματισμό της προσφοράς δηλαδή απ ότι λέει η cosmote.

Επίσης παραθέτω και το σχετικό pdf της cosmote,το οποίο βρήκα από το google αναρτημένο στην παραπάνω επίσης ιστοσελίδα itechnews.gr

https://itechnews.gr/wp-content/uploads/2020/12/promo_xmas_cosmotetv_ott_minipacks1220.pdf

View attachment promo_xmas_cosmotetv_ott_minipacks1220.pdf

Θα μου πει τώρα κάποιος γιατί τα αναφέρεις όλα αυτά με την προσφορά? Το θέμα είναι ότι δοκίμασα και μπήκα και στο mycosmote app (περνώντας το τελευταίο update της εφαρμογής) και στο mycosmote από τη σελίδα της cosmote.gr και η προσφορά δεν βλέπω να υπάρχει!! Δεν μπορώ να βρω τη σχετική φωτογραφία που υποτίθεται πως έχει την προσφορά όπως αντίστοιχα έχει και για τα απεριόριστα data και για τα απεριόριστα τηλέφωνα.Επίσης αν δείτε από κάποια σχόλια χρηστών στην παραπάνω ιστοσελίδα αναφέρουν ότι πιθανότατα η ίδια η cosmote την κατέβασε την εν λόγω προσφορά, πολύ πριν από τη λήξη της! Εγώ πάντως από τις 30 ή 31/12 που είχα κοιτάξει δεν μπορούσα να την βρω πουθενά!

Τελικά γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω? Τι ακριβώς έχει γίνει? Τελικά υπήρξε ποτέ τέτοια προσφορά από την cosmote ή πρόκειται για fake news? Αν πράγματι υπάρχει,πως θα μπορέσουμε να την ενεργοποιήσουμε? Αν πάντως πράγματι η cosmote την έκοψε πριν καλά καλά τη βάλει μιλάμε για μεγάλο ατόπημα από πλευράς cosmote !!
 

billpeppas

Supreme Member
23 October 2013
6,767
Athens
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

Δεν ξέρω αν υφίσταται.
Στον ξαδερφό μου πάντως που έχει μόνο το Entry Pack στις 24 Νοεμβρίου του έκαναν δώρο για 2 μήνες δωρεάν το Cinema Pack από το πουθενά ( του ήρθε SMS που έλεγε πως του ανοίγουν για 2 μήνες δωρεάν το Cinema Pack )
 

keraki

AVClub Enthusiast
27 July 2009
1,257
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

Χρόνια Πολλά αγαπητέ φίλε bill και ό,τι ποθείς και προσωπικά!

Αυτό που λες δεν είναι περίεργο,παραδοσιακά από πολύ παλιά συνήθιζε και η nova τα Χριστούγεννα και άνοιγε δωρεάν τα cinema κανάλια σε όσους είχαν sports πακέτο ή ακόμα και το πιο απλό πακέτο αν θυμάμαι καλά.
Αλλά εδώ μιλάμε για μια παρόμοια προσφορά σαν κι αυτή που είχε πάλι κάνει η cosmote το Μάρτιο 2020 αν θυμάμαι καλά,όπου τότε αν θυμάμαι καλά το cinema mini pack και το documentaries mini pack τα άνοιγες με 0,01 ευρώ έκαστο.Για να υπάρχει και το σχετικό pdf αρχείο με τους αναλυτικούς όρους εικάζω ότι το πιθανότερο που παίζει είναι η cosmote να μας "την έκανε" και να κατέβασε την προσφορά πριν καλά καλά την ανεβάσει! Στη σελίδα cosmote.gr δεν μπόρεσα μέχρι στιγμής να βρω κάπου το εν λόγω pdf αρχείο της cosmote με τους όρους της εν λόγω προωθητικής ενέργειας!
 

johnar84

Senior Member
1 July 2011
441
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους με μια χρονια γεματη υγεια και χαρες

Η προωθητικη υπαρχει και αφορα πελατες που δεν ειχαν ποτε Cosmote TV στα στοιχεια τους . Το εχω δει σε 2 Mycosmote φιλων μου.
Το ανοιγμα των Cinema για 2 μηνες ειναι αλλη προωθητικη , ξεχωριστη απο το δωρεαν και ισχυει κυριως σε συνδρομητες Entry
 

keraki

AVClub Enthusiast
27 July 2009
1,257
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους με μια χρονια γεματη υγεια και χαρες

Η προωθητικη υπαρχει και αφορα πελατες που δεν ειχαν ποτε Cosmote TV στα στοιχεια τους . Το εχω δει σε 2 Mycosmote φιλων μου.
Το ανοιγμα των Cinema για 2 μηνες ειναι αλλη προωθητικη , ξεχωριστη απο το δωρεαν και ισχυει κυριως σε συνδρομητες Entry

Καλή μας χρονιά και ο,τι ποθείς και προσωπικά φίλε johnarar84!

Πρέπει να έχουν μόνο σταθερή γραμμή /Internet στις συνδέσεις τους δηλαδή για να τους εμφανιστεί η προσφορά ?

Αν ας πούμε δημιουργήσω ένα cosmote id δίνοντας τα προσωπικά στοιχεία του αδερφού /πατέρα μου κλπ. και προσθέσω στις συνδέσεις το καρτοκινητο τους,λογικά θα μου εμφανιστεί η προσφορά ?

Το ρωτάω αυτό γιατί αν διαβάσεις και στο pdf που έχω αναρτήσει παραπάνω με τους όρους της ενέργειας, νομίζω πως δεν διευκρινίζει επακριβως σε τι είδους συνδρομητές cosmote ισχύει η ενέργεια.

Άρα μήπως φτιάχνοντας ένα cosmote id και στη συνέχεια μέσα στο mycosmote προσθέτοντας στις συνδέσεις χειροκίνητα ένα απλό καρτοκινητο, μας εμφανίσει την εν λόγω προσφορά ? Καμμια ιδέα ?
 

kozadin

Senior Member
28 July 2006
662
Βόλος
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

Καλησπέρα καλή χρονιά και χρόνια πολλά σε ολους με υγεία.
Η προσφορά υπάρχει την ενεργοποίησα πριν 4ημ. Είμαι συνδρομητής κινητού/σταθερού cosmote οπότε δεν μπορώ να επιβεβαιώσω αν ισχύει για μη συνδρομητές.
 

johnar84

Senior Member
1 July 2011
441
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

Καλή μας χρονιά και ο,τι ποθείς και προσωπικά φίλε johnarar84!

Πρέπει να έχουν μόνο σταθερή γραμμή /Internet στις συνδέσεις τους δηλαδή για να τους εμφανιστεί η προσφορά ?

Αν ας πούμε δημιουργήσω ένα cosmote id δίνοντας τα προσωπικά στοιχεία του αδερφού /πατέρα μου κλπ. και προσθέσω στις συνδέσεις το καρτοκινητο τους,λογικά θα μου εμφανιστεί η προσφορά ?

Το ρωτάω αυτό γιατί αν διαβάσεις και στο pdf που έχω αναρτήσει παραπάνω με τους όρους της ενέργειας, νομίζω πως δεν διευκρινίζει επακριβως σε τι είδους συνδρομητές cosmote ισχύει η ενέργεια.

Άρα μήπως φτιάχνοντας ένα cosmote id και στη συνέχεια μέσα στο mycosmote προσθέτοντας στις συνδέσεις χειροκίνητα ένα απλό καρτοκινητο, μας εμφανίσει την εν λόγω προσφορά ? Καμμια ιδέα ?

Καλή χρονιά φίλε μου με υγεία.
Δεν έχεις να χάσεις κάτι και να φτιάξει το mycosmote. Νομιζω ότι περισσοτετο αφορά πελάτες που έχουν σταθερό ήδη και δυνάμει μπορούν να βάλουν ott ή να κάνουν αναβαθμηση από DP50 σε 3play με OTT.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 

JimRose30

Established Member
27 September 2019
171
Απάντηση: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡ

Μίλησα με εξυπηρετήση αφορά μερικούς συνδρομητες όχι όλους όσοι το δικαιούνται το εμφανίζει μέσα στο app η έχουν λάβει sms

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

corfu

AVClub Addicted Member
20 October 2006
1,377
ΚΕΡΚΥΡΑ
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

εμενα μου εκαναν προσφορα απο το duble play L που ειμαι τωρα με 33,90 /mηνα να προσθεσω και cosmote tv entry pack με + 3 ευρω το μηνα δηλαδη συννολικο παγιο 37 ευρω. Πιστευετε ειναι καλη προσφορα? και γενικα η cosmote tv αξιζει σε σχεση με τα wind vision κλπ?
 

JimRose30

Established Member
27 September 2019
171
Απάντηση: Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚ

εμενα μου εκαναν προσφορα απο το duble play L που ειμαι τωρα με 33,90 /mηνα να προσθεσω και cosmote tv entry pack με + 3 ευρω το μηνα δηλαδη συννολικο παγιο 37 ευρω. Πιστευετε ειναι καλη προσφορα? και γενικα η cosmote tv αξιζει σε σχεση με τα wind vision κλπ?
Το entry pack δεν έχει τπτ ιδιαίτερο αλλά είναι γούστα αυτά


Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

corfu

AVClub Addicted Member
20 October 2006
1,377
ΚΕΡΚΥΡΑ
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

το cinema pack βγαινει στα 45 οποτε ανεβαινει πολυ , και δεν με ενδιαφερουν και τοσο οι ταινιες οσο οι σειρες αλλα εχω και netflix. καμια αλλη καλυτερη προσφορα παιζει?
 

dimos222

New member
9 July 2010
58
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

Επίσης δεν ειναι κ κάποια προσφορά τοσο το δίνουν ετσι κ αλλιώς στο site τους , ασε που το dοuble play L 50 θα μπορούσες να το εχεις κ στα 31,9 οποτε 2ευρω παραπανω δίνεις
 

corfu

AVClub Addicted Member
20 October 2006
1,377
ΚΕΡΚΥΡΑ
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

υπαρχει τροπος να παω στα 31,9?
 

dimos222

New member
9 July 2010
58
Re: Τελικά υπάρχει η ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ XMAS COSMOTE TV OTT MINI PACKS–ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 20

Αν αποδεχτηκες την προσφορά και ανανέωσες δύσκολα αν οχι οταν σε ξανα καλέσουν πίεσε τους λίγο