Denon avr-x2700h

teris2449

New member
18 December 2020
2
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονια την βοηθειας Σας χρειάζομαι Έχω παραγγείλει τον συγκεκριμένο
Ενισχυτή Η Χρήση που προορίζεται Netflix Και αγορά ps5 πιο μετά. Στην ερευνα που έκανα στο διαδικτυο Ακούω αρνητικές Εντυπώσεις Και στο ηχητικό Κομμάτι Πέρα από το θέμα 2.1 hdmi
Η τηλεοραση μου ειναι "lg55um7100plb"
και τα ηχεια μου "chario piccolo classic 5.1" +" Subwoofer Chario Sw1"
Είμαι σε δίλημμα Να ακυρώσω την παραγγελια να παο σε κάτι άλλοο η να συνεχίσω την αγωρα ..να τονίσω ότι από οικονομικά έως 700
 

Bandi650

New member
2 August 2020
85
Έχω τον 2600 ο οποίος είναι ίδιος με τον 2700, με διαφορά μιας θύρας επιπλέον.
Πολύ ευχαριστημένος.
Σίγουρα αναβάθμιση από αυτόν που έχεις ήδη

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Pleo

AVClub Fanatic
14 March 2008
19,662
Αθήνα
Αν εννοείς να την ακυρώσεις γιατί δεν υπάρχει διαθεσιμότητα και θέλεις στα γρήγορα να έχεις κάτι άλλο που να παίζει καλά, δες τον Yamaha RX-V6A εναλλακτικά από τον οποίο υπάρχει πολύ καλό feedback από τους χρήστες, τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό.

Στην πράξη μέχρι τα 700 ευρώ των επτακάναλων ενισχυτών AV αυτές είναι οι top επιλογές.
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,459
Μεταμορφωση
Καλησπέρα στην ομάδα και καλή χρονια την βοηθειας Σας χρειάζομαι Έχω παραγγείλει τον συγκεκριμένο
Ενισχυτή Η Χρήση που προορίζεται Netflix Και αγορά ps5 πιο μετά. Στην ερευνα που έκανα στο διαδικτυο Ακούω αρνητικές Εντυπώσεις Και στο ηχητικό Κομμάτι Πέρα από το θέμα 2.1 hdmi
Η τηλεοραση μου ειναι "lg55um7100plb"
και τα ηχεια μου "chario piccolo classic 5.1" +" Subwoofer Chario Sw1"
Είμαι σε δίλημμα Να ακυρώσω την παραγγελια να παο σε κάτι άλλοο η να συνεχίσω την αγωρα ..να τονίσω ότι από οικονομικά έως 700

Μια χαρα είναι ο 2700h. Και ηχητικά.
 

teris2449

New member
18 December 2020
2
Αν εννοείς να την ακυρώσεις γιατί δεν υπάρχει διαθεσιμότητα και θέλεις στα γρήγορα να έχεις κάτι άλλο που να παίζει καλά, δες τον Yamaha RX-V6A εναλλακτικά από τον οποίο υπάρχει πολύ καλό feedback από τους χρήστες, τόσο στην Ελλάδα όσο και στο εξωτερικό.

Στην πράξη μέχρι τα 700 ευρώ των επτακάναλων ενισχυτών AV αυτές είναι οι top επιλογές.
Ο "ενισχτις" με περιμένει στο κατάστημα Τον έχουνε κρατημένο ..... η Απόδοση του Και γενικός άποψης και φήμες Για το μοντέλο Αυτό
 

Pleo

AVClub Fanatic
14 March 2008
19,662
Αθήνα
Όπως έγραψα και πριν. Μέχρι τα 700 ευρώ, ο AVR-X2700Η και ο RX-V6A είναι οι καλύτερες επιλογές στην τιμή αυτή. Ο καθένας για διαφορετικούς λόγους.

Μια χαρά θα είναι.