Dune HD Pro 4K Plus II

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,411
Μεταμορφωση
Σε απόδοση είναι ολόιδια.

Το παίρνεις αν ζητάς τον έξτρα εξοπλισμό που διαθέτει, όπως την υποδοχή για τον δίσκο.
 

Nefelim

New member
19 July 2014
76
Βασικά μου γυάλισε και η μνήμη, μιας και έχει 4 ενώ το άλλο έχει 2 αλλα και τα GPU, CPU:

+77% faster CPU

The media player has a 6-core ARM A55 CPU – which is +77% faster than 4-core ARM A53 used in the previous model Pro 4K.
+50% faster GPU

The media player has the new GPU Mali-G51 – which is +50% faster than Mali T-820 used in the previous model Pro 4K.
4 GB RAM

This is 2x more than in the previous model Pro 4K, and gives better performance for the most heavy apps.
 

gkpapad

AVClub Addicted Member
29 January 2007
1,781
Σημερα μου ηλθε στα χερια.Πρωτα ομως εδωσα κατα σειρα το Mede8er 600 & Popcorn 410.Ειχα αρκετο καιρο να ασχοληθω με το θεμα "player'',αλλα πιστευω οτι εκανα σωστη κινηση με το συγκεκριμενο.Ειναι το δευτερο Dune που αγοραζω.Το πρωτο το ειχα δωσει στην βδομαδα,γιατι δεν μπορουσα να σεταρω το puth για τα εξωφυλλα.Ειναι πολυ ωραιο το ατιμο,το μενου αρκετα προσιτο στον μεσο χρηστη,επομενως το σεταρα και επιτελους εφτιαξα τα εξωφυλλα.Ζητω μου λοιπον.χαχαχα!!!