Business πακέτο, σταθερό-κινητό-internet. Ποιο προτείνετε;

Καλησπέρα. Για γραφείο παροχής υπηρεσιών θα είχατε κάποιο πακέτο να προτείνετε για σταθερό-κινητό και internet; Γενικά μπερδεύτηκα λίγο κοιτώντας τα πακέτα των εταιρειών, ενώ παρατηρώ πως οι τιμές της cosmote είναι πολύ υψηλότερες των άλλων, δεν πολυκαταλαβαίνω δε τι είναι το ψηφιακό τηλεφωνικό κέντρο που περιλαμβάνουν τα πακέτα της. Ευχαριστώ πολύ για τις όποιες απαντήσεις.
 

ika

Supreme Member
20 September 2010
4,864
Αθήνα
Έχει κάποιος double play 50άρα ή 100άρα σταθερή+ ιντερνετ από την NOVΑ να πει εντυπώσεις;
 

Clairvoyant

New member
20 October 2021
69
Έχει κάποιος double play 50άρα ή 100άρα σταθερή+ ιντερνετ από την NOVΑ να πει εντυπώσεις;
Εγω προσφατα εγινα συνδρομητης double play μετα απο 2 χρονια wind(κανενα προβλημα) κι αλλα 4 χρονια οτε(παλι κανενα προβλημα).Κι εγω φοβομουν,οπως κι οταν αλλαξα τον ΟΤΕ με την Wind,αλλα μεχρι στιγμης και με την nova δεν εχω κανενα θεμα.
Router Huawei που κλειδωνει στα 49-50Mbps.H καμπινα βεβαια ειναι ακριβως εξω απο το σπιτι μου οποτε ισως να μην ειμαι χαραχτηριστικο δειγμα...
 
  • Like
Reactions: ika

ika

Supreme Member
20 September 2010
4,864
Αθήνα
Εγω προσφατα εγινα συνδρομητης double play μετα απο 2 χρονια wind(κανενα προβλημα) κι αλλα 4 χρονια οτε(παλι κανενα προβλημα).Κι εγω φοβομουν,οπως κι οταν αλλαξα τον ΟΤΕ με την Wind,αλλα μεχρι στιγμης και με την nova δεν εχω κανενα θεμα.
Router Huawei που κλειδωνει στα 49-50Mbps.H καμπινα βεβαια ειναι ακριβως εξω απο το σπιτι μου οποτε ισως να μην ειμαι χαραχτηριστικο δειγμα...
Και μένα είναι 150μ μακριά, δεν έχω θέμα απόστασης από την καμπίνα